למה דווקא שירותי גרר ממי שקונה רכבים לפירוק?

מדוע דווקא גרר הקונה רכבים לפירוק הוא הכתובת בשבילי?

קונה רכבים לפירוקראשית נציין כמה דוגמאות בהן הפתרון המומלץ הנו לפנות לחברת גרר הקונה רכבים לפירוק ישירות מביתכם (ליד המשרד או כל אתר בו נמצא הרכב). לאחר מכן תמצאו הסבר ומספר דוגמאות למה אכן אנו ממליצים שלא להגיע באופן עצמאי למגרש פירוקים אלה לפנות לחברת גרירה שבין שירותיה היא קונה רכבים לפירוק.

דוגמאות למצבים שבהם המלצתנו לפנות ישירות לגרר שקונה רכבים לפירוק.

קניתם רכב חדש וטרם הספקתם למכור את רכבכם הישן והוא "תקוע" ליד הבית…? הרכב הישן שלכם ישן באמת! נגמר לו הטסט וחייבים להשקיע בו המון לפני שניתן להעלותו על על הכביש… האם כדאי לתקנו? אתם מתכננים טיול גדול (למספר חודשים) ניסיתם למכור את רכבכם אך אין קונים ומועד הנסיעה הולך וקרב… מה לעשות עם הרכב? הזמנתי רכב חדש ואני אמור לקבלו בזמן הקרוב ה"גרוטאה" הישנה שלי בה נסעתי עד כה לא מעניינת איש… האם אני יכול להרוויח עליה משהו בכל מקרה?

כמה סיבות המצדיקות פניה לגרר שקונה רכבים לפירוק ולא למגרש הפירוקים

סיבה ראשונה לפנייה ישירה לגרר שקונה רכבים לפירוק

הסיבה הראשונה והחשובה ביותר היא נושא התמורה הכספית אותה תקבלו. כמובן לאחר הפחתה של הוצאות העברה באם היו כאלה. בהנחה שעם הרכב המיועד לפירוק לא ניתן לנוע על הכביש, יש לזכור שאם אתם רוצים להגיע למגרש הפירוקים עצמאית, עליכם לשלם לגרר כמה מאות שקלים למימון הגרירה.

הוצאה זאת נמנעת מכם אם אתם מזמינים חברת גרר שעוסקת קניית רכבים לפירוק. במקרה זה לא תחויבו בעלות הגרירה והרכישה והעברת הבעלות תתבצע במקום בו נמצא הרכב.

סיבה שניה לפנייה ישירה לגרר שקונה רכבים לפירוק

סיבה נוספת שהינה פועל יוצא של הראשונה הנה, שכאשר חברת שירותי גרירה שקונה רכבים לפירוק מגיעה אליכם, נחסך מכם זמן רב של המתנות ותהליכים ממושכים במגרש הפירוקים.

סיבה שלישית לפנייה ישירה לגרר שקונה רכבים לפירוק

סיבה שלישית, גובה התמורה שתקבלו בעד רכבכם הישן. לחברת גרירה המתמחה בקניית רכבים לפירוק יש הסכמים ארוכי טווח של הספקת רכבים למגרשי הפרוקים. בתמורה, ועל מנת להבטיח הספקה שותפת, מוכנים מגרשי הפרוקים לתגמל את חברת הגרירה בסכומים גבוהים בהרבה מאשר הם מוכנים לשלם ללקוחות מזדמנים שמגיעים עם רכבם הפרטי. מכאן שכאשר אתם מזמינים את הגרר שקונה רכבים לפירוק לא רק שאתם חוסכים על הגרירה אלה גם מקבלים מחיר טוב יותר באופן משמעותי בעבור רכבכם.

סיפור קטן עם מסקנה חשובה.

קונה רכבים לפירוקלרונית היה יונדאי גטס בן 10 שהגיע לסוף דרכו. רונית חיילת משוחררת שמתכוננת לטיול חו"ל שאחרי הצבא לא מצליחה למכור את רכבה. רונית יצרה קשר עם מגרש הפירוקים שלאור תיאור הרכב הציעה לרונית 2500 ש"ח ובהפחתת עלות הגרירה לרונית היות נשארים רק 2050 ש"ח ביד. רונית החלה לבדוק וחברת הגרירה  שקונה רכבים לפירוק הציעה לה על רכבה 3000 ש"ח ללא חיוב בעבור הגרירה. כמובן שרונית עשתה בחירה שהייתה משמעותית מאוד עבורה וזכתה בתוספת של 30%. כסף זה יאפשר לרונית לתכנן טיול ממושך יותר וכמובן להסיר דאגות מליבה במקרה שלא תמכור את הרכב והוא יישאר ברחוב ויצבור דוחות חנייה.