מתקשה בבחירת קרם עיניים מומלץ? קבלי כמה טיפים

סובלת מקמטוטים, עיגולים השחורים או שקיות מתחת לעיניים? מחפשת קרם עיניים מומלץ? קרם העיניים הוא מסוג המוצרים והתכשירים שחייב להיכלל בשגרת הטיפוח של כול אישה ובכול גיל, בין אם הנך בעשור השני לחייך ובין אם בעשור החמישי.
 

לילות ממושכים נטולי שינה, מסיבות אפופות עשן ורביצה בים לאורך שעות עלולים להשפיע לא מעט על העור הדק והרגיש סביב העיניים, וזו בדיוק הסיבה מדוע כדאי להתחיל את השימוש בקרם עיניים מומלץ בגילאי ה- 20 פלוס, גם כשנדמה, לכאורה, שהעור כל יכול.
 

מילת המפתח בגילאי ה- 20 פלוס היא "מניעה". סטרס, זיהום אוויר, קרינת השמש וגורמים נוספים, כול אלו מעודדים את גופנו לייצר מולקולות בלתי יציבות המכונות "רדיקלים חופשיים" ונחשבות להרסניות עבור עור הגוף ועור הפנים בפרט.

קרם עיניים המכיל ריכוז גבוה של חומרים נוגדי חמצון

קרם עיניים מומלץ בגילאי ה- 20 פלוס הוא כזה המכיל חומרים נוגדי חמצון בריכוז גבוה, שמטרתם למזער ואף למנוע את נזקים שנגרמים על ידי אותם רדיקלים חופשיים, כמו Vitamin E ואומגה 3. Vitamin E הנו חומר אנטי- אוקסידנטי אשר נלחם ברדיקלים חופשיים, מסייע למזעור נזקי הקרינה, תורם לזירוז קצב התחדשותו של העור ופועל להאטת תהליכי הזדקנות העור.
 

אומגה 3 הנה חומצת שומן הנלחמת אף היא ברדיקלים החופשיים ונחשבת לאחת מחומצת השומן החיוניות ביותר לתפקודו של התא, מאחר ובעת התפרקותה בתא, משתחררת אנרגיה רבה המחזקת דופנות התא ומסייעת בכך לריפוי העור. כדאי גם להעדיף תכשיר המכיל רכיבים למניעת גירויים והרגעת העור כדוגמת Allantoin ואו מי הממליס.

  

חומרים פעילים לטיפול באנטי אייג'ינג ועיכוב תהליכי הזדקנות

מתישהו בגילאי ה- 30 מתחילים לצוץ להם סממני ההזדקנות הראשונים. החל משלב זה של החיים ישנה ירידה הדרגתית ברמת הקולגן והאלסטין, חלבונים מבניים האחראיים לגמישות העור. תופעה זו מובילה לשינוי במרקם העור ויובש סביב העיניים, כמו גם לעיגולים שחורים, פיגמנטציה וקמטוטים.

קרם עיניים מומלץ בגילאים הללו מכיל ריכוזים גבוהים של חומרים פעילים כדוגמת רטינול (Vitamin A) ואו חמאת שיאה לטיפול באנטי אייג'ינג ועיכוב תהליכי הזדקנות.

הרטינול מסייע לתחלופה תקינה של תאי עור, בעוד שחמאת שיאה תורמת לריכוך, הזנה וחידוש תאי העור, והגמשת עור עייף ונטול חיות. רכיבים מומלצים נוספים בגילאי 30 ואילך הם חומצה היאלורונית טהורה לשמירה על רמת לחות גבוהה ורכות של העור ו- Easyliance למתיחת העור והרמתו עם אפקט מידי ותוצאות הנראות לעין.

 

 

מתקשה בבחירת קרם עיניים מומלץ ? קבלי כמה טיפים