קבלו את הטרנד הבא בתחום האירוח והקייטרינג: מגש פירות מעוצב

כל מי שמתכנן אירוע משפחתי או אירוע עסקי קטן כגדול, יודע שהאוכל הוא המרכיב החשוב ביותר שלפיו נקבע ההבדל בין אירוע שגרתי ובנלי לבין אירוע מנצח שקוצר סופרלטיבים ומחמאות, ואחד הכללים להפיכת האירוע למוצלח הוא לכלול בתוכו מנה שיש בה בכדי להשביע את רצונם של כול באי האירוע, כמו לדוגמה מגש פירות מעוצב.

 

בשנים האחרונות ישנה מגמה שבה אנשים רבים מחליטים לאמץ אורח חיים בריא, ובמסגרתו הופכים לצמחונים ולטבעונים. רבים אחרים בוחרים להימנע ממאכלים המכילים חומרים משמרים, משפרי טעם וריח, צבעי מאכל, כמו גם כולסטרול, גלוטן, לקטוז ומאכלים מעובדים, מה שמסביר את הפיכתו של מגש הפירות לטרנד שכובש את תחום האירוח והקייטרינג.

 

בלי להתפשר על הבריאות וללא נקיפות מצפון


אנשי הצוות מבית חברות מסבירות שמגש פירות מורכב מפירות העונה, שכל אחד מהם מלוקט על ידי אנשי מקצוע, זאת במטרה להבטיח שהלקוח יזכה למיטב שבמיטב. יתירה מכך, מגש הפירות מעוצב בצורה מוקפדת, ססגונית ומעוררת תאבון, מה שהופך אותו לחגיגה גסטרונומית השוזרת בתוכה את כל החושים, המאפשרת הנאה של כל הנוכחים מפירות טריים ועסיסיים, מבלי להתפשר על הבריאות וללא נקיפות מצפון.

מקובל מאוד כיום לעצב את מגשי הפירות ביד אמן יצירתית ובדקורציות מרהיבות, ולהציבם במקום בולט בעמדות ההגשה, מה שמבטיח אירוע מושלם גם מהזווית הקולינרית והגסטרונומית. מגש הפירות מעניק שיק ייחודי לכל אירוע מכל סוג, החל מאירועים עסקיים שונים כדוגמת הרמות כוסית, כנסים או השקות של מוצרים, ועד לאירועים פרטיים כמו שמחות משפחתיות וימי הולדת.

 

עתיר בוויטמינים, סיבים תזונתיים וכל הבריאות והטוב שמעניק לנו הפרי


יתרון נוסף שיש במגש פירות מעבר להיותו עסיסי, דקורטיבי ומלא בריאות נוגע לעובדה שהוא משתלב נפלא בין כל המנות, הן כנשנוש שלפני המנה הראשונה או כמנת ביניים בין המנות השונות, והן כקינוח נהדר כתחליף או תוספת לעוגה או מנת הגלידה.

 

מגש הפירות עתיר בוויטמינים, סיבים תזונתיים וכל הבריאות והטוב שמעניק לנו הפרי, ובו זמנית הוא מותיר לאחר אכילתו תחושה קלילה שאינה מכבידה, זאת בשונה מהקינוחים הסטנדרטיים. בנוסף, מדובר בקינוח פרווה, כך שניתן לשלבו עם מנות חלביות, בשריות, צמחוניות וטבעוניות.

 

כמו כן, ניתן ואף מומלץ לשדרג את מגשי הפירות לפלטות של שיפודי פירות, המהווים פינגר פוד מושלם מורכבים מכל פירות העונה, לרבות מלון, אבטיח, ענבים, תפוח, אפרסק, אננס, משמש ופירות טריים ועסיסיים נוספים.