ציליה לייקרה – למה אנחנו צריכים את זה?

הקלישאה מספרת שבישראל יש 10 חודשים של קיץ ועוד חודשיים בהם קצת פחות חם. גם אם מדובר רק בקלישאה, עדיין היא לא רחוקה כל כך מן האמת. מזג האוויר בישראל הוא כזה, שמרבית ימות השנה חם להוציא תקופה מסוימת בחורף אז הטמפרטורות יורדות.

 

היום, כשאנחנו עומדים בפתחו של הקיץ אנחנו יכולים כבר להרגיש את החום ביתר שאת, הטמפרטורות עולות למעל 30 מעלות, וכל יציאה מהבית, יכולה להיות עניין מאוד לא נעים, בוודאי אם אנחנו נמצאים במקומות לא מאווררים ולא מוצלים. עם זאת, בתקופה זו נהוג לערוך לא מעט אירועים בחוץ, בין אם מדובר באירועים בגני אירועים, אירועים בחצרות ובגינות פרטיות, וכן אנחנו נוהגים לבלות בבריכות ובמקומות ציבורים אחרים שהם פתוחים לרווחה.

 

ציליה לייקרה היא פתרון אידיאלי על מנת להתמודד עם החום בצורה נכונה. לא משנה איפה אנחנו נהיה, אם מדובר על מקום שאיננו מקורה אנחנו נמצא את עצמנו מתמודדים עם קרני השמש החזקים. מדובר בעניין לא נעים, אך מעבר לכך גם בעניין לא בריא מסיבות שונות. לכן אנחנו צריכים לדאוג שהמקום יהיה כן מקורה, אפילו באופן זמני.

 

הרעיון של ציליה לייקרה הוא מאוד פשוט והגיוני. מדובר על בד בגודל מסוים (בהתאם לגודל המקום אשר מעליו רוצים לתלות חומר לקירוי), אשר מכסה את המקום ומאפשר לנו ליהנות מצל נעים ולהימנע מחשיפה לשמש. את הציליה ניתן להתקין מעל חצרות, גינות, מרפסות פתוחות, אזורי ישיבה פתוחים, ברכות ועוד.

 

חשוב לומר, ציליה לייקרה יכולה להתאים לא רק לשימוש ביתי אלא גם לשימוש מסחרי ועסקי, למשל אנחנו יכולים למצוא לא מעט גני ואולמות אירועים אשר מותקנים בהם ציליה, כמו כן, אנחנו יכולים לראות לא מעט אנשים אשר רוכשים ציליה מסוג זה, על מנת להשתמש בה כשהם הולכים עם בני משפחה או חברים לים, בריכה, פארק, כשהם עורכים קמפינג בטבע או לכל מקום אחר. הציליה מאפשרת להם לשבת בצל בצורה נעימה.

 

למה דווקא בד ליקרה?

 

יש מספר סיבות מדוע נכון לבחור בבד ליקרה, ראשית, מדובר בבד חזק ועמיד, הוא יכול להחזיק מעמד זמן רב.

 

שנית, מדובר בבד אטום ומבודד. להבדיל מבדים אחרים שיכולים להיות עמידים אך הם מקרינים חום, ליקרה איננו כזה ולכן יותר נכון להשתמש בו.

 

שלישית, מדובר בבד קל ונעים. בד שניתן לסחוב אותו ממקום למקום בקלות, הוא לא שוקל הרבה.

ארבע, זה בד שקל מאוד להשתמש בו לצורך ציליה, קל לקשור אותו, להרכיב אותו בצורה רגילה, מלאה או מודולארית.

 

חמש, מדובר בבד אשר ניתן לנקות אותו במכונת כביסה מבלי שייהרס. אפשר להשתמש בו זמן רב ללא חשש, ולשמור עליו נקי מכתמים או מכל סוג לכלוך אחר.