בחירת עו"ד לצוואה וירושה

פטירתו של אדם היא סיטואציה קשה מאוד עבור קרוביו. לאחר פטירת האדם ולאחר ימי האבל עליו, יורשיו החוקיים של האדם מתחילים לברר מה יש לעשות עם רכושו של הנפטר, אותו הוא הותיר אחריו. כאשר הנפטר מותיר אחריו צוואה, הרי שרכושו של הנפטר יחולק בהתאם לצוואה זו ועל פי רצונו. אולם, מימוש צוואה לצורך קבלת ירושת הנפטר, לא פעם מהווה תהליך בירוקרטי ארוך טווח ומשמעותי. בעידן המודרני והמתקדם טכנולוגית שאנו חיים בו כיום, ניתן לקצר ולייעל כל תהליך של קבלת ירושה על ידי הגשת צו קיום צוואה מקוון.

 

צוואה וירושה

 

מהו צו קיום צוואה אונליין

כאשר מדובר על הגשת בקשה לצו קיום צוואה אונליין, מדובר על הדרך המהירה ביותר עבור יורשים לקבלת גישה לירושה המגיעה לכם, בהתאם לרצונו של המנוח בצוואה שהותיר אחריו. כאשר בוחרים בצורה הנכונה בעו"ד צוואות וירושות, עבור הגשת צו ירושה, הרי שהוא יכול לסייע לכם בדרך הרגילה אשר תדרוש מכם השקעת זמן משמעותי יותר ובירוקרטיה משמעותית יותר או שהוא יכול להציע לכם דרך קלה ונוחה יותר של הגשת בקשה לצו קיום צוואה אונליין. עורך דין מעין זה יכין עבורכם את כל המסמכים הרלוונטיים על ידי תהליך רישום פשוט שיכול להתארך 5 דקות בלבד. בתהליך מקוון תדרשו לשלוח את כל המסמכים הרלוונטיים ולאחר מכן, תדרשו לחתום על המסמכים הדורשים חתימה שלכם וחתימה של עורך הדין. לאחר מכן, עורך הדין ישלח לרשם הירושות את כל המסמכים אונליין ויוודא שהוא קיבל אותם בתהליך נכון. תוך 45 ימים בממוצע תתקבל תשובה שהצוואה אושרה. לאחר שהצוואה מאושרת, תוכלו לקבל את הגישה המלאה לכספים ולרכוש אותם השאיר המנוח עבור יורשיו, בהתאם לצוואה.

 

מדוע כדאי לבחור דווקא בתהליך מקוון

 

אם אתם תוהים מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בצו קיום ירושה מקוון או צו קיום צוואה מקוון, הרי שמדובר בתהליך קל יותר, קצר יותר ונוח יותר. על מנת לצלוח את התהליך, יש לוודא שבידי מגיש הבקשה מצויה הצוואה המקורית או שהצוואה המקורית מופקדת כבר אצל רשם הירושות. בתהליך מקוון המתבצע על ידי עו"ד העוסק בצוואות וירושות, ניתן לקבל צו ירושה מקוון תוך 45 יום מרגע שליחת הבקשה. צו ירושה הוא הצו היחיד שבעזרתו יורשיו של הנפטר יכולים לממש את הצוואה שלו ולקבל את רכושו וכספו ולכן, יש לפעול באופן מידי ולבצע את כל התהליכים הרלוונטיים עבור קבלת צו זה. כמובן שככל שעורך הדין הנבחר הינו עורך דין מקצועי יותר בתחום צוואות וירושות, הרי שהתהליך יהיה קל יותר, קצר יותר ויעיל יותר.

 

כיצד תבחרו עו"ד צוואות וירושות

 

ישנם עורכי דין העוסקים בתחום צוואות וירושות, אשר אינם מכירים מספיק את הקדמה הטכנולוגית ולכן, מגישים בקשות לצווי ירושה וצוואות בצורה הרגילה, אשר דורשת מהאדם המגיע את הבקשה השקעה רבה יותר מזמנו וסיבוך עם תהליכים בירוקרטיים לעומתם, ישנם עורכי דין ירושות וצוואות המכירים את העולם הטכנולוגי המתקדם שאנו חיים בו כיום היטב ומאפשרים ללקוחות שלהם לבצע את תהליך הקשת הבקשות לצווי ירושה וצוואות בצורה קלה, נוח ומהירה, אשר לא דורשת מהם יותר מדי. אין ספק שבעורך דין מעין זה כדאי לבחור כיום. מלבד זאת, חשוב לבחון שמדובר בעורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, אשר ניתן לקבל עליו לא מעט המלצות חיוביות מלקוחות מרוצים.