פרקט פולימרי

פרקט פולימרי נחשב כיום לאחד הפרקטים הקיימים אשר הינו מוצלח ביותר לעומת כולם, פרקט זה הינו פרקט אשר מיוצר מחומר PVC, כידוע חומר זה הינו חומר מאוד עמיד, וכן הוא קל יחסית לשאר סוגי הפרקטים.

יתרונות אלו של הפרקט הפולימרי הופך אותו להיות מאוד מבוקש בשוק הפרקטים, וכן הוא הפך להיות הפרקט המוצלח ביותר שקיים כיום.

פרקט זה הינו פרקט סינתטי, וכן הוא לא עשוי מהחומר ממנו עשויים פרקטים אחרים, החומר ממנו הוא עשוי הופך אותו להיות פרקט עמיד, וכן לעומת פרקט הלמינציה שאינו עמיד במים, פרקט פולימרי הינו פרקט אשר עמיד במים, וכן לא קיימת כל בעיה במידה והוא מתרטב.

ולכן, פרקט פולימרי יכול להוות עבורכם פתרון מעולה גם בעבור חדרי האמבטיה שלכם, אך לא רז זה אלא גם לחלל הבית עצמו, שם יכול לקרות המון מצבים בהם נשפך משהו בטעות, בשונה לפרקטים אחרים אין כל בעיה לנקות אותו.

פרקט פולימרי – כיצד נראה

אחד היתרונות הכי גדולים של פרקט פולימרי הינו העיצוב שלו, פרקט זה אינו מעוצב סתם כך, חשוב לדעת כי הוא מעוצב יותר טוב מכל סוגי הפרקטים הקיימים.

 

פרקט זה הינו פרקט פלסטי, דבר זה נותן את האפשרות לעצב אותו כפי שרוצים, וכן קיימת האפשרות אפילו לבחור צבעים שונים של הפרקט הפולימרי על מנת לעצב אותו בדרך ייחודית.

 

לכן, במידה ואתם מעוניינים להתקין פרקט בביתכם, אך אתם מעוניינים קצת לצאת מהקופסא ולעצב את הבית באופן קצת שונה ומעניין על מנת שיהיה ייחודי יותר משאר הבתים בעלי הריצוף הרגיל, אתם יכולים להזמין פרקט פולימרי בגוונים שונים, קיימת עבורכם האפשרות לבחור באופן אישי את הצבע אשר מתאים לעיצוב אותו אתם מעוניינים לעשות.

 

חשוב לדעת, פרקט פולימרי הינו פרקט אשר ניראה כמו פרקט עץ, וכן יש לכם את האפשרות לצבוע אותו בצבע עץ במידה ואתם מעוניינים לקבל מראה של עץ בפרקט שלכם.

פרקט פולימרי – התקנה

חשוב מאוד לזמין מתקין מקצועי על מנת להתקין את הפרקט הפולימרי, יש לבדוק כי המתקין הינו בעל ניסיון של לא מעט שנים בתחום התקנת פרקטים, זאת על מנת שתוכלו לוודא כי ההתקנה של הפרקט תתבצע באופן מקצועי ללא כל תקלות.

חשוב מאוד שהפרקט הפולימרי יותקן באופן ישר לכל האורך שלו על מנת שהמראה יהיה נעים, וכן יש לבדוק כי לא קיימים שיפועים מסוימים לאחר ההתקנה של פרקט פולימרי.

 

על מנת שההתקנה תתבצע ללא כל תקלות או בעיות מיותרות, חשוב שתבדקו קצת על המתקין לפני שאתם סוגרים אותו, אתם יכולים לבדוק האם יש לו המלצות מסוימות על עבודות התקנת פרקטים בבית אחרים, בדרך כלל המלצה על מתקין פרקטים תהיה מלווה בתמונות, דבר זה יוכל לעזור לכם להחליט האם אתם מעוניינים שהוא יבצע עבורכם את ההתקנה של הפרקט.