יוטיוב

המטרה של YOUTUBE היא אחסון ושיתוף סרטוני וידיאו. כל אחד יכול לפתוח ערוץ ביוטיוב וכל אחד יכול לפרסם פרסומות. אין מחסומי כניסה. כל ילד יכול להרים ערוץ וכל אחד שיש לו מה לומר ולחדש ורוצה שיקשיבו לו, מעלה סרטון. מיליוני אנשים בכל רחבי העולם נכנסים ליוטיוב וצופים יום יום בסרטונים. את התוצאות אתם יכולים לראות בעשרות מיליוני לייקים ותגובות. זה מתחיל מכניסה לקליפים, דרך הרצאות של טד, סיפורים מכל העולם, חוויות אישיות. אין כמעט דבר שלא מתפרסם ביוטיוב ואין מקום בעולם שיוטיוב לא הגיע אליו.

 

הרשת הולכת למדיה של וידיאו

מנוע החיפוש השני אחרי גוגל הם הערוצים ביוטיוב. אם יש לכם עסק או חברה, בית ספר או התמחות מסוימת ואתם לא שם, אתם כמו לא קיימים. אפשר למצוא ביוטיוב סרטוני פרסומת ובישולף טיפים, מצגות על מוצרים, סרטוני הדרכה, סקירה, הרצאות מצולמות מכנסים. כולם שם. אז למה שווה לפרסם ביוטיוב? בדיוק בגלל זה שכולם שם ואיפה שכולם נמצאים גם אתם צריכים להיות. 

 

יוטיוב מדבר אליך בגובה העיניים

יוטיוב - למה שווה לפרסם שם? זו כמעט שאלה ריטורית זהו ערוץ תוכן פעיל לכל דבר ועניין. זה תוכן שיוצר אינטראקציה ומעורר תגובות. בעלי מקצוע משתמשים בערוץ כדי להדגים מוצרים חדשים ושיטות עבודה, אנשים ידועים מתחומים שונים של לימודים ממליצים על תוכניות לימודים בכל מיני בתי ספר למנהל ועוד.

 

אם פעם נכנסתם לפורום וביקשתם עצה, היום אתם מקבלים פודקסט שלם ביוטיוב עם דוגמאות, הוכחות וטיעונים שלא היו מביישים שום מסע פרסום. זהו הפרסום של היום. זה מה שמנצח היום את הרשת. לדבר, להראות, להדגים. זאת הדרך לעקוף את הדממה של רשת האינטרנט.