פורטל המטפלים הסיעודיים החדש של iSavta

בשנת 2011 הוקם אתר iSavta בידי אריאל כבירי. אריאל חש צורך אישי להקים את המיזם בעת שטיפל בסבתו רות. האתר הוא המוביל כיום באיתור מטפלים סיעודיים בעולם הפיזי והמקוון. האתר מסייע בחיבור בין המעסיקים (בדרך כלל קרוב משפחתו של המטופל הסיעודי), לבין המטפל הסיעודי באופן ישיר ויעיל, בתהליך החוסך זמן וכסף. אריאל משמש כמנכ"ל החברה.

 

הסיפור של iSavta

 

סבתו של אריאל נעזרה ב-25 שנותיה האחרונות במטפלות סיעודיות ממדינות שונות ואריאל הכיר את התחום היטב. במשך השנים, נוצר קשר הדוק למדי בינו לבין המטפלות, כאשר עם חלקן הוא בקשר עד היום. אריאל צבר ניסיון בתחום הטיפול הסיעודי – ניסיון שסייע לו לתכנן את האתר לטובת מטפלים ומעסיקים ברחבי העולם.

פורטל iSavta הוא המאגר הגדול בארץ למציאת מטפלים סיעודיים. אנשי צוות האתר עובדים מדי יום לשיפור וחידוש תכני האתר לטובת תהליך קל ופשוט של איתור המטפל הסיעודי המתאים.

 

מטפלים סיעודיים

איך זה עובד?

 

המעסיק / מטופל נרשם ומפרסם מודעת דרושים הכוללת מיקום, סוג מטפל וכו'. המטפל נרשם, מציג פרופיל מקצועי ופונה למודעות דרושים שפורסמו. המעסיק / מטופל מקבל גישה לפרטי קשר של המטפלים ומתקשר עמם ישירות.

 

למה דווקא אתר iSavta?

 

יתרונות למעסיקים: iSavta מאפשר למעסיק לחסוך זמן ניכר באמצעות פרסום מודעת דרושים, מה שמאפשר למעסיק לקבל פניות של מטפלים ישירות לתיבת המייל שלו. לאחר פרסום המודעה, יכול המעסיק ליצור קשר ישיר ומהיר עם מטפלים פוטנציאליים. נוסף על כך, חוסכים כסף רב על עמלות ודמי השמה, כמו גם באמצעות העסקה ישירה של המטפל, ללא תיווך. יש מגוון רחב של מטפלים סיעודיים ברחבי הארץ.

יתרונות למטפלים: iSavta מציע אפשרות למצוא משרת סיעוד עם שכר גבוה. ישנו מגוון רחב של משרות סיעוד בישראל, אותו ניתן לסנן על-פי חתכים שונים. חסכו כסף וזמן ומצאו את העבודה המתאימה לכם, מהבית.

  

מטפלים סיעודיים

 

אז מה חדש כאן?

 

פורטל iSavta החדש מביא לשוק הטיפול הסיעודי את האפשרות לאיתור מהיר, מגוון רחב ותהליך קל שהאינטרנט מציע. הוא חוסך את הצורך להיכנס לסוכנות פיזית, למלא טפסים, להמתין שבועיים לפחות ואולי גם לקבל מטפל שאינו מתאים למטופל. דרך האתר ניתן ליצור קשר עם מספר בלתי מוגבל של מטפלים, תוך הסתייעות באפשרויות הסינון המתאימות, עד למציאת המטפל המתאים ביותר.

 

iSavta הוא הפתרון

 

באתר iSavta ניתן למצוא מגוון מרשים של מטפלים סיעודיים המבקשים למצוא עבודה עם או בלי לינה, עובד סיעודי מחליף לחופשת מולדת, לילות וסופי שבוע. את רשימת המטפלים אפשר לסנן על-פי מיקום, מגדר, שפה וסוג טיפול. פרופילי המטפלים באתר מותאמים במיוחד עבור הטיפול בקשישים ובעלי מוגבלויות. נוסף על תמונה ופרטים אישיים של המטפל, ניתן למצוא גם המלצות ותיאור מקצועי של כל אחד מהם.

 

איך משתמשים באתר?

 

פשוט מאוד. כדי לפרסם מודעת דרושים, צריך להירשם. אפשר לבחור אם מעוניינים לקבל הודעות מיידיות עם הרשמה של מטפלים מתאימים חדשים.