עיצוב משרדים – איך עושים את זה נכון?

בדומה לעיצוב ביתנו, גם עיצוב המשרד דורש תשומת לב לכל הפרטים והתאמתם למותג ולאופי המשרד. ישנם המון סגנונות מהם נוכל לבחור, המון פריטים ורהיטים וכמובן צבעים שונים שמטרתם להבליט ולשדר חיוביות לנו ולעובדי החברה.

לא משנה באיזה סגנון תבחרו, עיצוב משרדים תמיד נשען על מספר גורמים אותם כדאי לקחת בחשבון לפני שמתחילים בתהליך:

 

1. השקעה – בכדי לבצע את הבחירות הנכונות ולהימנע מבזבוז זמן מיותר במקומות וחנויות שאינם עונים על הצרכים שלכם, כדאי להחליט מראש על המסגרת התקציבית אותה תרצו להשקיע ברכישה של פריטים, בציעת הקירות, מנורות חדשות ובאופן כללי – סידור וריענון החלל מחדש. 


כמובן שכדאי לקחת בחשבון שבניגוד לביתכם שבו אתם אלה שנהנים מבית הזמן מהריהוט, במשרד עליכם לשים דגש על הצרכים של העובדים שלכם והרצונות שלהם, יחד עם הרצון ליצור פלטפורמה שבה ניתן להפיק את המרב ולהיות בה פרודוקטיביים במיוחד.
2. גודל המרחב – כמובן שאין טעם לרוץ ולרכוש מוצרים ופריטים חדשים אם אינכם מודעים לגודלו של המשרד ומה הוא יכול להכיל בתוכו. רצוי לבצע מספר מדידות מראש ובמידה ועליכם לבצע שינויים מאסיביים בחלל, כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע שיכול לתת את דעתו המקצועית בנוגע לשינויים שמתבצעים.


3. קו עיצובי – חשוב להחליט מה הוא אופיו העיצובי של המשרד. לדוגמא, משרד הייטק שבו ישנם המון פגישות בין העובדים או עם לקוחות, רצוי שישדר חדשנות וזאת ניתן לעשות על ידי צבעים נועזים, ריצוף מודרני ושימוש בזכוכיות כקיר אשר חוצה בין חלל אחד לאחר.
4. חיבור למותג – כמובן שכאשר ישנו חידוש או עיצוב מחדש של המשרד, חשוב שיהיה קישור למותג עצמו. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש באותם הצבעים, כתיבת שם המותג על כיסאות במשרד ובכל דרך יצירתית נוספת אפשרית שמעלה את המודעות כאשר לקוחות מגיעים אליכם.

 

עיצוב העסק 

עיצוב העסק הינו הדבר הראשוני אשר מקבל את פניו של הלקוח המגיע לפקוד את המשרד. המבואה וחלל קבלת הפנים, העמדה בה נוכחת המזכירה המקבלת את פני הלקוח, חדר ההמתנה המפנק והמאובזר בכורסאות נוחות ובמכונה לשתייה חמה וקרה, הם אלו שייצרו את הרושם הראשוני המהותי שיעשה את ההבדל.בשל זאת, כאשר מדובר על עיצוב משרדים סבור כי כדאי לפנות אל משרד מקצועי וותיק בתחום האדריכלים. כך תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות של מעצב ואדריכל מקצועי שיידע לעבור יחד אתכם את התהליך המורכב באופן ראוי ומדויק להשגת כל מטרות העסק שלכם בצורה המיטבית.


עיצוב משרדים איכותי דורש עין מקצועית ולכן אם אתם מעוניינים לעצב מחדש את המשרד שלכם, צרו קשר עם חברות אדריכלות ועיצוב פנים והם ישמחו להציג בפניכם את הפרויקטים הרבים שצברו במהלך השנים ולהתאים לכם משרד חדש ומעוצב על פי רצונותיכם. 

 

 

עיצוב משרדים – איך עושים את זה נכון?