המדריך לעיצובים שונים של טבעות אירוסין

אם הלכתם לראות טבעות אירוסין בחנויות התכשיטים והתבלבלתם מן המבחר הגדול, מאמר זה יעשה לכם סדר ויכיר לכם מספר של עיצובי טבעות אירוסין הכי פופולאריים כיום.

 

אם הלכתם לחנויות התכשיטים והופתעתם משלל האופציות אשר עומדות בפניכם לטבעות אירוסין, כנראה זה בגלל שכיום מדובר בתחום ענק בתוך ענף התכשיטים. מעצבים רבים מעצבים סגנונות שונים ומגוונים אשר יתנו לכל אישה להרגיש מיוחדת בטבעת האירוסין שלה. הצעת נישואין היא אירוע מיוחד במינו ואם מלווה לאירוע טבעת אירוסין מיוחדת אשר היא לטעמה של האישה זה שווה את הכל.

 

עיצובים שונים לטבעות אירוסין

נא להכיר את טבעות האירוסין הקלאסיות

טבעות אירוסין קלאסיות הן הטבעות שמהן נוצר כל הענף הזה. מדובר בטבעות אשר במרכזן עומד במלוא הדרו יהלום גדול, קטן או רחב. היהלום הוא העיצוב של הטבעות הקלאסיות. את המבנה שמחזיק את היהלום ניתן לעטר בעזרת מתכת הזהב וניתן גם לעטר את החישוק, אך מה שבעיקר הופך את הטבעת לקלאסית זה הניקיון שלה. אלו טבעות אירוסין שמתאימות לנשים שאוהבות מראה נקי ואחיד. או כאלה שמעוניינות ביהלום מאוד גדול. המראה הקלאסי הוא מראה אלגנטי מאוד אשר מתאים לכל הופעה, כמו כן מתאים גם בשילוב ל תכשיטים נוספים. לרוב תראו את הטבעות האלו עם חישוק זהב צהוב או לבן אשר מבליטים את יופיו של היהלום.

נא להכיר את טבעות האירוסין היילו

טבעות אירוסין היילו הן טבעות יהלומים סובבות את היהלום המרכזי. הן סובבות אותו בצורת עיגול, מורבע או טיפה. לעיתים נראה טבעות היילו אשר להן סיבוב אחד של הילה, אלו לרוב הטבעות העדינות יותר ולעיתים נראה טבעות היילו עם מספר סיבובי הילות יהלומים אשר הופכות את מראה הטבעת למרשים מאוד ונוצץ מאוד. בטבעות אלו לא חייב לשבץ יהלום מרכזי גדול. הילת הטבעת היא זו שהופכת את מראה הטבעת לבולט.

הכירו את טבעות האירוסין בחיתוך נסיכה

כאשר מדברים על טבעות אירוסין בחיתוך נסיכה למעשה מתכוונים לטבעות בהן היהלום חתוך בצורה מרובעת או מלבנית. מה שמיוחד בחיתוך הנסיכה הוא כניסת האור אל חיתוכי היהלום אשר יוצרת מראה נוצץ ממרכז היהלום כלפי חוץ. חיתוך הנסיכה הוא חיתוך מיוחד מאוד, אך אינו מסובך ולכן גם יעלה פחות מחיתוכים אחרים כמו חיתוך עגול או חיתוך בצורת טיפה. בשנים האחרונות טבעות עם חיתוך יהלום בצורת נסיכה הפכו לפופולאריות מאוד גם בשל מחירן הנוח וגם בשל יופיין.