עיסוי מקצועי לשחרור מתחים ושרירים ולפינוק הנפש

יש מבחר עצום של סוגי עיסוי, בין היתר עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שוודי, תאילנדי, רפואי, משולב, כפות רגליים, רפלקסולוגיה, שיאצו, איורוודה ועוד.

במתחם ספא בוטיק מציעים תפריט עיסויים גדול ומגוון, לכן מומלץ לשוחח עם גורם מקצועי במקום כדי לבחור בעיסוי הנכון והמתאים ביותר עבורך. אם מטרת העיסוי היא לשם הנאה ופינוק בלבד תוכל להזין מסאז' קלאסי ומסורתי המיועד להמרצת הדם, לשחרור מתחים נפשיים, להקלה על שרירים תפוסים וכדומה.

 

אם אתה ספורטאי וזקוק לעיסוי מקצועי כדאי לבחור עיסוי רקמות עמוק לשחרור המתח שמצטבר בשרירי הגוף, לשחרור שרירים מכווצים, להקלה על כאבים ולשיפור טווח תנועה. רק מעסה מקצועי המתמחה בעיסוי ספורטאים יוכל לסייע לך לבחור את סוג המסאז' ולהעניק לך עיסוי מושלם.

 

לעתים, אתה מעוניין לקבל עיסוי רפואי בגלל כאבי שרירים, כאבי גב, צוואר, ראש וכתפיים, מתח בשרירים, לחץ דם נמוך, מתח נפשי ובגלל מגבלות בטווח התנועה של מפרקי הגוף. עיסוי רפואי כולל טכניקות שונות המותאמות למצבו הרפואי של המטופל. הטיפול עצמו נעשה לרוב בשכיבה על מיטת טיפולים, המעסה מתאים את הטיפול לצרכי המטופל ובהתאם למצבו הרפואי ולמגבלות גופניות מהן הוא סובל. במקרים רבים משלבים טכניקות טיפול משיטות שונות כמו עיסוי שוודי, רפלקסולוגיה, שיאצו, רקמות ועוד.

עיסוי מושלם ומקצועי לסובלים מכאבי גב ומביעות אורתופדיות שונות


אם אתה סובל מבעיה רפואית עליך לבחור מעסה מקצועי ומוסמך המתמחה בעיסוי רפואי ומציע טכניקות מתקדמות להקלה על כאבים, להארכת השרירים ולשיפור טווח תנועה של מפרקי הגוף. רבים סובלים מבעיות ומכאבי גב, לדוגמה בלט דיסק, בקע, פריצות דיסק, הסתיידות רקמות וכיוצא בזה. יש להתאים את העיסוי בהתאם לבעיה ממנה סובלים ובהתאם להמלצת הגורם המטפל.

 

עיסוי שוודי