עורך דין דוד גולן – מומחה לעברות תנועה

עורך דין דוד גולן - מומחה בתחום התעבורה

 

כמעט כל אדם בוגר במדינת ישראל מחזיק ברכב ועושה בו שימוש מדי יום ויומו. הנהיגה בכבישי הארץ היא בדרך כלל בטוחה, אך תמיד עלולות להתרחש תאונות שונות שיכולות לסבך את הנהג עם החוק. עורך דין תחבורה מיומן הוא ללא ספק בעל המקצוע שאליו כדאי לפנות במקרה של תאונה. גם אם מדובר על תאונה קלה, תמיד קיים סיכוי להסתבכות שלא במתכוון ורק עורך דין מנוסה ידע לייצג את האינטרס שלכם ולחלץ אתכם מכל צרה שלא תהיה.

 

צעירים נוהגים לצאת בסופי שבוע למועדונים ולפאבים על מנת להשתחרר קצת מהעבודה. לעיתים הבילוי יהיה מלווה בשתייה אלכוהול, דבר שיהפוך את הנהיגה למסוכנת ובלתי חוקית. ישנה כמות מסוימת של אלכוהול שמעליה יחשב כל נהג לשיכור, עורך דין נהיגה בשכרות אשר מכיר את כל הניואנסים, יסייע לכם להבין מה מצבכם החוקי ויבצע כל מה שנחוץ על מנת לשמור על רישיון שלכם מפני שלילה. יש להביא בחשבון את העניין שנהיגה בשכרות היא עבירה חמורה מאוד ועל כן שוב לפנות כמה שיותר מהר לעורך דין מקצועי.

רישיון על הפרק

נהיגה ללא רישיון היא עבירה מסוכנת ולא מומלץ לעלות על ההגה לפני שזכיתם להוציא רישיון. רמת האכיפה בכבישי הארץ היא גבוהה ואם תתפסו אז אתם עלולים לאבד את הזכות להוציא רישיון בלי קשר לקנס הגבוה שאתם תשלמו בגין העבירה. פניה לעורך דין מומחה תביא להפחתה של העונש ובמקרים שונים גם לזיכוי שלכם מן העבירה, חשוב לפנות כמה שיותר מהם לבעל מקצוע בתחום ולא להמתין שכן המצב עלול להתדרדר במהירות.

עו"ד תחבורה מכיר את החוק באופן מלא ומצויד בתקדימים שונים שעשויים להציל אתכם מתשלום של קנס גבוהה. אמנם החוק לא יעמוד לצדכם אך הצטיידות בעורך דין שמבין בדיני תעבורה תזרז את ההחלטה בעניינכם ותאפשר לכם לחזור לשגרת כמה שיותר מהר.

לא למהר

מהירות מופרזת הינה מסוכנת לכל הדעות ומובן מאליו שכל תאונה שתתרחש במהירות שהיא מעל החוק תסתיים בנזקים רבים, פציעות ואפילו הרוגים. כל זה לא ממש מונע מאנשים ללחוץ על הגז בכביש בפתוח תוך התעלמות מתמרורים, סיבובים מסוכנים ומצלמות מהירות. המשטרה מפעילה גם מלכודות מהירות ניידות שתופסות מאות נהגים בכל שבוע.

 

עורך דין מומחה ידע לשמוט את השטיח מתחת לטיעונים שכנגדכם ולהוכיח שנהגתם במהירות המותרת. דוד גולן הוא עורך דין שמתמחה בתחום התעבורה, מומלץ לפנות ולקבל יעוץ מקצועי שעשוי לחלץ אתכם מבעיות בתחום זה.