עוגת יום הולדת קונספט לילד מאושר

 

עוגת יום הולדת קונספט לילד מאושריום ההולדת של הילד/ה שלנו הוא אחד הימים המשחקים שלנו במהלך השנה. אומנם יש לנו הרבה דברים לארגן ולעתים גם זה כרוך בהוצאות כלכליות, אולם אם לשים את אלה בצד ולראות את הילדים שלנו שמחים עם חבריהם ונהנים מהמסיבה שאנחנו ארגנו להם – רגעי האושר שלהם הופכים להיות גם רגעי האושר שלנו בלי ספק בכלל. כמו בכל יום הולדת יש לא מעט דברים שצריך לארגן, החל ממקום החגיגה (שהוא בדרך כלל הבית/הגינה), דרך מוסיקה, תפאורה, מתנות לחתן/ית השמחה, שקיות הפתעה, אוכל וכמובן עוגת יום הולדת מפנקת במיוחד שתספיק לכל החוגגים. עוגת יום הולדת קונספט הנה עוגה מיוחדת עם קונספט המיוחד לילד/ה שלכם ומה שהם אוהבים.

איך עושים עוגת יום הולדת קונספט?

עוגת יום הולדת קונספט הנה עוגה שהסביבה שלה יהיה בדרך כלל משכבות וקרם שוקולד, כאשר החלק החיצוני של העוגה יעוצב בדרך כלל מבצק סוכר. ישנם קונדיטורים יצירתיים ומוכשרים שעושים שימוש בחומרים אחרים, אולם גם בצק סוכר הולך. הקונדיטורים המוכשרים ביותר יודעים לעצב את העוגה כאילו היא הדמות, הציור או הקונספט מציאותיים לחלוטין ואין ספק כי מדובר באומנות של ממש. כמובן שהעוגות אכילות ועם מספיק יצירתיות אפשר לייצר כל קונספט שרוצים.

איך לבחור את הקונספט ליום ההולדת?

בחירת הקונספט ליום ההולדת יכולה להיות דבר פשוט או מסובך וזה תלוי בכם. הקונספט שתבחרו ישפיע על כל יום ההולדת והעוגה היא כמובן הדבר המרכזי ביום ההולדת. אתם רוצים עוגה יפה מצד אחד, שתצטלם טוב בתמונות המזכרת מיום ההולדת ומצד שני שתהיה אכילה, טעימה ומיוחדת. כזו שהילדים יוכלו לבחור מיצג מתוך העוגה ולהרגיש שהם אוכלים את המיצג ולא את העוגה. לדוגמה: עוגה בצורה של מגרש כדורגל, עם שערים, שחקנים, כדור ושופט. הילדים יבחרו אם לאכול חלק מהמגרש, את הכדור, את אחד השחקנים, את השער וכו' וזה ירגש אותם כיוון שהם אוכלים יותר מחתיכת עוגה מבחינתם. כמובן שניתן לקחת את העוגה לכל קונספט אחר בהתאם למה הילד/ה שלכם שחוגגים יום הולדת אוהבים: סדרת טלוויזיה אהובה, חדי קרן, כדורגל, כדורסל, גיבורי על, נסיכות, בעל חיים אהוב וכו'.

מדוע לקשט את העוגות בקונספט בכלל?

העוגה היא הפריט המרכזי בכל יום הולדת וכדי שיום ההולדת יהיה מיוחד צריך שהעוגה תהיה מיוחדת. על אף שקל לקנות עוגה פשוטה יותר או לאפות עוגה פשוטה יותר בבית, מי שבאמת ירצה להעניק לילד שלו ולחבריו חוויה מדהימה ביום ההולדת שאתם מארגנים ידאג לעוגה מרשימה עם קונספט מיוחד שישפיע על כל הנוכחים במקום.

 

כיצד העוגה משפיעה על יתר הקונספט ביום ההולדת?

כשהעוגה נכנסת לחדר אנו שרים לה (איפה איפה איפה העוגה?), אומרים וואו כשהיא מגיעה ועינינו מנצנצות למראה הגעתה. אנו כבר מתחילים להרגיש את הטעם שלה על הלשון שלנו וכבר לא יכולים לחכות לאכול אותה – אבל רגע לפני שאנו אוכלים את העוגה – חשוב לתת לה את הבמה שלה: הכניסה המרשימה, טקס כיבוי הנירות ובקשת המשאלה וכמובן הנחתה לצד כל התפאורה והכלים על השולחן. כיצד העוגה תשפיע על הקונספט? כל הקונספט, העיצוב והתפאורה יעוצבו סביב הקונספט שתבחרו לעוגה.

 

מי מכין את העוגה עבורנו?

באתר המלצה תוכלו למצוא מגוון רחב של קונדיטורים וקונדיטוריות מוכשרים שישמחו להכין לכם עוגת יום הולדת קונספט לילד מאושר ובעיצוב שאתם תבחרו. כדאי לבצע הזמנה כשבוע-שבועיים מראש על מנת להכין את הקונדיטור מבחינת הקונספט ולתת לו זמן לחשוב איך ליצור אותו. אתם מוזמנים לבדוק אנשי מקצוע מומלצים לביצוע העבודה באתר ולפנות אליהם. שיהיה יום הולדת שמח!

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

פתיחת פרסום חינם לעסקים

 

פרסום עסקים חינם

 

טיפים לעסקים

 

המלצות טיולים בארץ

 

המלצות טיולים בחו"ל

 

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים