הטרנד חזר ובגדול - עוגות חתן - כלה

בעלי השמחות מחפשים גני אירועים אשר יתאימו לצרכיהם. הבחירה נקבעת על פי כמות המוזמנים, מקום מגוריהם, אופי האירוח, כפרי או אחר, טעם אישי וכמובן שגם שיקולים כלכליים נלקחים בחשבון. לאורך הארץ פזורים אולמות רבים אשר ממוקמים במרכז , בדרום ובצפון. אלו אשר נמצאים במרכז יכולים להוות פשרה נהדרת לבעלי שמחה אשר אורחיהם מגיעים מכל קצוות הארץ. כל מי שמעוניין לערוך  חתונה כפרית יכול לבחור גן אירועים בשרון אשר ממוקם בתוך אזור טבע ירוק ואשר מעוצב היטב.

אתר  מאורגן ומעוצב

חתונה כפרית

גן האירועים יכול להכיל כמות רבה של אורחים בנוחות רבה מאוד. יש בו תשתית מתאימה הכוללת רחבה לקבלת פנים, רחבה אינטימית לעריכת טקס החופה, מקום מתאים לשולחנות והכיסאות הערוכים לסעודה, רחבת ריקודים, אזור חיצוני עם ריהוט ישיבה נוח לכל מי שרוצה לתפוס פינה נחמדה ורחוקה מהמון המבקרים ועוד. בנוסף, יש לו את כל המתקנים הנדרשים הנוספים: חניה מסודרת, נגישות לנכים ועוד. ניתן לערוך את האולם לבילוי תחת כיפת השמיים או בתוך האולם המקורה. העיצוב הינו מרהיב עין וכולל תאורה מגוונת שחלקה היא תאורת היצף, תאורה ממוקדת, תאורת שבילים, חומות וכדומה. הכול יוצר הרמוניה יפה ונהדרת.

תפריט

 

באירועים גדולים בישראל מקובל להגיש תפריט על בסיס בשר או חלב, אבל לא שניהם יחד. הסיבה לכך כי רבים מהאורחים שומרי כשרות ואין רצון לפגוע ברגשותיהם. בחירת תפריט לרוב, על פי אופי האירוע, השעות שבו הוא נערך, טעמו האישי של הבעלים, הרכב המוזמנים והאורחים וכדומה. לאולם האירועים יש מבחר מנות ומאכלים מהם ניתן לבחור תפריט עשיר ומושקע אשר בו כל המנות תהיינה מושלמות. השף הוא האחראי על הצגת התפריט שיורכב ממנות פתיחה, ראשונות, עיקריות וקינוח. בנוסף, שתייה חמה, קרה וחריפה ללא הגבלה.  המארחים הם המחליטים על הרכבו  מתוך ההיצע  המגוון שיוגש לפניהם. השף יכול, כמובן, להמליץ על מנות הדגל של החברה או על המנות היותר מיוחדות שיוסיפו את הטאץ' והעניין לתפריט.

 

העוגה ומהלך האירוע

אירוע חתונה לא יכול להיות שלם ללא עוגת חתן קלה מפוארת. ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של עוגות כאלו אשר מכינים אותם קונדיטורים המתמחים בתחום. יש עוגות גבוהות יותר או פחות ובכולן יש קישוטים נאים מאוד. הן עשויות מבצקים קרמים, ומגיעות עם תוספות שונות של פרלינים, פירות, טארט שוקולד, אגוזי לוז ואחרים, ומיני מתיקה נוספים אותם נוהגים להוסיף. את העוגה ניתן להזמין אצל השף האחראי על כל התפריט. האירוע מתחיל בקבלת פנים שמלווה באכילת מתאבנים ופוד פינגר, אגב קיום סמול טוק. אחרי הטקס תהיה הארוחה. במקרים רבים, נהוג לשאת ברכות להציג קליפים, לערוך תכנית אומנותית מקוצרת ועוד. לרשות כל אלה תעמוד מערכת מולטי מדיה מודרנית שניתן להשתמש בה גם למוסיקת רקע ומוסיקת ריקודים אם יהיו כאלו.

 

תכנון וביצוע

תכנון אירועים מעין אלו כולל חשיבה על הפרטים הקטנים ביותר. בעל האירוע יכול להיעזר רבות בניסיונו של מנהל  האירועים אשר ערך בעבר אירועים מגוונים וייחודיים. במידה והמפיק רוצה להוסיף תוכן מיוחד הוא יכול לקבל מהמקום את כל הסיוע הלוגיסטי הנחוץ לכך. הוא כמובן, יכול להוסיף הופעת אומנים ובדרנים, לשלב תכנים ככל שהמקום מאפשר. עובדים מסור ילווה את כל  האירוע וישרת את המוזמנים על הצד הטוב ביותר. אירוע עם תוכן מיוחד שנערך במקום יפה ומרשים ייזכר לאורך זמן.