עוברים למרכז בקלות

שירותי אריזה – יש דבר כזה

אם בעבר נאלצתם להיאבק באריזות קרטון זולות ובמסקנטייפ כדי להכין את החפצים שלכם לקראת ההובלה, הרי שהיום אינכם מוכרחים לעשות זאת. הצוות של חברת עוברים בסדר מציע לכם שירותי אריזת דירות במרכז שיחסוך לכם זמן יקר, והעיקר ישמור על החפצים שלכם. האורזים המיומנים והמנוסים מגיעים אל הדירה שלכם כדי לבחון אותה, לפני שיוכלו לתת לכם הצעת מחיר. כאשר הכול סגור, הם מתחילים בעבודה בזריזות, ולא שוכחים לפרק את כל החפצים כאשר הם מגיעים לביתם החדש.

אריזת דירות במרכז

מסדרים לכם את ארון הבגדים

מעבר לשירותי אריזה, תוכלו ליהנות גם משירותי סידור ארונות אחרי מעבר דירה. סידור הארון הוא פעולה שרבים חוששים להתמודד עמה, וזה מובן מאליו. כי אחרי כל האריזות, מיוני החפצים והטרטורים, לא רבים מעוניינים להתעסק עם ארונות הבגדים – של ילדים ומבוגרים כאחד – כדי לנסות ולהשליט סדר. אבל אם אתם רוצים לחסוך עצבים וזמן יקר, מומלץ להשתמש בשירותי סידור ארונות.

 

איך שומרים על ארון בגדים מסודר לאורך זמן?

אז הצוות המקצועי סידר לכם ארון הבגדים. עכשיו מגיע תורכם לשמור על ניקיונו של ארון הבגדים שלכם ולוודא שהכול מונח במקומו כראוי. אלה כמה טיפים שיעזרו לכם לסדר את ארון הבגדים הפרטי שלכם:

  • סדרו בכל פעם מדף אחר – אחת ההמלצות לסידור ארון שאנו נתקלים בהן, היא להוציא את כל הבגדים, לזרוק אותם על המיטה ולהתחיל לסדר. הבעיה היא שהפעולה הזו עלולה להכניס אתכם להתקף חרדה לנוכח הבגדים הרבים שאתם צריכים לסדר. במקום זאת, החליטו לסדר כל יום או יומיים פינה אחרת בארון הבגדים שלכם. כך הסדר יישמר בו לאורך זמן.

  • תלו כמה שיותר בגדים – אם יש לכם מקום רב לתלות בגדים, קנו כמה שיותר קולבים ותלו את הבגדים שלכם. כך הסיכוי שהם יתבלגנו נמוך יותר.

  • דעו מה נמצא על כל מדף – כדאי להפריד בין מדפים למכנסיים, חולצות וכדומה. אם יש לכם ארון גדול, תוכלו להדפיק פתקים כדי לא להתבלבל.

לסיכום, ראינו שלא כל כך קשה לסדר ארון. בסך הכול יש צורך בהתמדה ובעריכת סדר מסוים. כמו כן, אם הגעתם למצב שבו הארון שלכם מבולגן מאוד ואתם לא מוצאים את הידיים והרגליים, תמיד תוכלו לקרוא לחברה מקצועית שתעזור לכם לסדר.