עובדים זרים

אור בלב - חברת סיעוד הגדולה בישראל

כל אדם שלא מסוגל לבצע פעולות פיזיות מסיבות אלו ואחרות יפנה בדרך כלל לחברת עובדים זרים. מדובר על אנשים אשר חיים בבית  וזקוקים לעזרה על מנת להתקלח, לאכול, להתלבש וגם להגיע אל השירותים. עובדים אלו מגיעים לארץ במטרה לעבוד בתחום הסיעוד והחוק מתיר להם לעבוד רק בתחום זה.

 

את תהליך העסקת עובדים זרים לסיעוד ניתן לבצע על ידי בקשת סיוע והיתר להעסקה של עובד זר. אחת הסיבות העיקריות לכך היא העובדה שאף אחד לא היה רוצה לגלות שהוא עבר על החוק במקרה תוך כדי חיפוש עזרה ליקיריו. על כן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע ולא להמר. בנוסף לכך, בזמן הייעוץ יש לציין את כל הפרטים החשובים בנוגע לאדם שזקוק לו כמו למשל את העובדה שמדובר על ניצול שואה, שכן ישנם גופים שונים שמסייעים לניצולי שואה בנושא זה.

טיפול פרטי

הרגע שבו מישהו מבני המשפחה הופך לנזקק הוא רגע לא פשוט, מאידך לעיתים אין כל ברירה ויהיה עלינו לשכור את שירותיה של מטפלת סיעודית. על מנת לבחור את האדם המתאים לטיפול יהיה עלינו לבצע מספר מהלכים שיסייעו לנו להיות בטוחים יותר. מפגש או שניים בין המשפחה, המטופל והעובדת הוא חשוב מאוד ויכול לסייע בהיכרות ושבירת הקרח בין שני הצדדים.

 

חשוב שהמטפלת תדבר בשפתו של המטופל כך שתתנהל ביניהם תקשורת טובה ורציפה. היות שמדובר על שינוי באורח החיים יהיה עלינו לבצע בחירה קפדנית שתסייע לכל הצדדים ליצור שינוי לטובה. מטפל פרטי מסוגל לחולל שינוי בחיי המטופל והמשפחה, להוריד ממנה חלק מהעומס שכרוך בטיפול ובסופו של דבר לשמור על שגרה נעימה ונוחה. יש לבחור בחברה שמעסיקה מטפלים אשר עברו את ההכשרה המתאימה על פי הנדרש. אם לדוגמא המטופל זקוק לזריקות או טיפול רפואי כל שהוא, חשוב שהמטפל יהיה בעל ניסיון וידע בתחום זה.

רפואה שלמה

אחות פרטית ניתן להזמין כיום על ידי פניה לביטוח בריאות פרטי או כאשר אתם פונים באופן ישיר אל חברת סיעוד מקצועית. אפשר לקבל אחות פרטית שתשהה בבית הפרטי או במחלקה בבית חולים במקרה של מאושפז לאחר ניתוח. כדאי לבצע סקר שוק ולראות מה הוא המחיר המשתלם ביותר. חושב לברר מה היא התדירות של ביקורי האחות וכמה זמן היא שוהה עם המטופל בכל ביקור.

 

אם אתם מחפשים חברות סיעוד הגעתם למקום הנכון, אור בלב הינה חברה מקצועית שעוסקת בסיעוד ותחום התמחותה הוא התאמה של מטפלים מסוגים שונים למטופלים, קשישים ומאושפזים. כל העובדים הינם בעלי הסמכה וניסיון בתחום.