עד כמה שימושיות ידיות פלסטיק בייצור ארונות חשמל

מוצרים מפלסטיק משמשים בשלל תעשיות. פלסטיק משמש לייצור אריזות ומכלים וכן לייצור של ידיות ומוצרים תעשייתיים מגוונים אחרים. למען הסר ספק, נדגיש תעשיית הפלסטיקה (מוצרים פלסטיים) מסוגלת לספק פתרונות בדרגות עובי וחוזק מגוונות, הטובים גם לתנאי לחות וחום ניכרים. לצד פלסטיק לשימוש מזדמן או חד פעמי, קיים שימוש בידיות עמידות הרבה יותר. הפעם נדבר על השימושיות של ידיות פלסטיק בייצור ארונות חשמל איכותיים.


ידיות פלסטיק, קבלו כמה קווים לדמותם

חלק מארונות החשמל או לוחות החשמל, מצוידים בידיות של מתכת. אלה הן ידיות חזקות ביותר. אבל, בתהליכי ייצור והרכבה מתקדמים, ניתן לייצר ידיות פלסטיק ברמה לא פחות גבוהה. ידית פלסטיק צריכה להיות עמידה, בעלת תצורה נוחה לתפעול ובמידת הצורך, גם ניתנת לנעילה. את כל האלמנטים הללו ניתן למצוא בידיות שתוכננו ועוצבו במיוחד לצרכים תעשייתיים ואף לארונות המשמשים במוסדות ציבור או מבני מגורים.


כיצד ניתן להבטיח את איכותה של ידית הפלסטיק

את איכותה של הידית שעשויה מפלסטיק אפשר להבטיח על ידי בדיקות מתקדמות של בקרת איכות. לפני ייצור הידיות, בקווי ייצור תעשייתי או בבתי מלאכה המתמחים באספקה שכזאת, יש לבדוק את ההתאמה מבחינה הנדסית ותפקודית. רק לאחר שהבדיקות מגלות כי הפלסטיק חזק ועמיד לאורך זמן ומתאים לתנאי סביבה מוגדרים, ניתן לשלב זאת במוצר המוגמר. דהיינו, ארונות חשמל (שעשויים בדרך כלל חומרי מתכתיים ולא פלסטיים).


מי יכול לספק ידית פלסטיק איכותית וראויה

הרבה מפעלי זיווד ויצרני ידיות פועלים בישראל. רבים מהם מיצרים ידיות לארונות רגילים, ידיות לדלתות, מנעלים עבור מחסנים וכיוצא בזה. אבל, כאשר דרושות ידיות פלסטיק שמתאימות לענף החשמל ומתאימות להתקנה בשילוב מרכיבים נוספים, דרוש ספק הפועל בתחום זה. חברות תעשיה למתכת וחשמל מעניקות מגוון של פתרונות רצויים. ערוכים לייצר ולפסק ארונות חשמל לתנאי פנים וחוץ, עם ידיות בהתאם – הן ממתכת והן מפלסטיק. מייצרים לצד לוחות חשמל גם מנעולי קפיץ ייעודיים ומרכיבים נוספים. הכל בתקנים המחמירים ואיכות בלתי מתפשרת.

 

 

שימושיות ידיות פלסטיק בייצור ארונות חשמל