עגילי זהב מעוצבים לאישה

בזירת העגילים הזהב הוא כוכב ראשי בהצגה האופנתית ומסיבות רבות: הוא נחשב לחומר עמיד להפליא בפני כתמים ושריטות, כך שתוכלו להעביר אותו במשפחה והוא גם קל לניקוי ותחזוקה ושומר על הברק הטבעי לאורך זמן. יתרון נוסף הוא שהוא חומר היפואלרגני אז כל אישה שרגישה לחומר אחר הבא במגע עם עורה, בהחלט תוכל לענוד עגילי זהב שמתאימים מאוד לעור רגיש.


סצנת התכשיטים רוחשת חידושים וכדאי לגלות את נבחרת עגילי הזהב הנוכחית העשירה בפריטים מסוגננים. המלצות כיצד למצוא את עגילי הזהב המיוחדים עבורך:

 

היוקרה מתחילה בדרגת הקראט


עגילי זהב ממוצעים בסוגים שונים של קראט, כאשר דרגת הקראט היא זו שקובעת עת אחוז טוהר הזהב בעגיל ויוקרתו. ניתן למצוא עגילים זהב מ-K9, K14,K18, K21,K22,K24 . ככל שיש יותר קראט בזהב כך העגילים יותר יקרים.

 

עגילי זהב מעוצבים לאישה

באופן טבעי, 24 קראט נחשב ליקר ביותר, כי הוא כולל יותר מ-99% זהב טהור. כמו כן, ניתן להבחין בין סוגים שונים של זהב כמו זהב צהוב, זהב לבן וזהב ורוד.
זהב צהוב משולב בנחושת או כסף בעוד זהב לבן לרוב מבוסס על זהב ופלטינום וזהב ורוד הוא שילוב של אחוז גבוה של נחושת עם זהב. עגילי זהב משלבים בין זהב למתכות שונות כמו נחושת או ניקל המעניקים טוויסט מיוחד בהשגת גוון יוצא דופן.

 

צמוד או תלוי? זו השאלה!


בבחירת עגילי זהב כדאי להתייחס לגודל העגיל וכמובן, לסגנון המבוקש.  ההחלטה הראשונה קשורה לסוג העגיל האם לבחור עגיל צמוד, תלוי או בצורת חישוק. עגילים צמודים מתאימים מאוד לבעלות שיער קצר או במתכונת של שיער אסוף בעוד עגילים תלויים או עגילי חישוק ייראו היטב גם מבעד לרעמת תלתלים ומתאימים כשרוצים לייצר מראה בנוכחות דרמטית ודומיננטית במיוחד.


בבחירת העגיל הנכסף כדאי להתייחס גם לאלמנט ייחודי המופיע על גבי העגיל לפי אלמנט אהוב. כמו למשל, לב, כוכב, פרחים וכן לצבעוניות המאפיינת את העגיל כמו למשל צבעוניות החוזרת באבני זירקון וכן לסוג הסוגר לנוחות וביטחון מקסימלי.

יש מי שאוהבות עגילים נוצצים ומבריקים במיוחד ואחרות מעדיפות גימור מאט במראה סולידי גם בהתאם לסוג ההופעה המבוקשת, למשל, מראה מחויט ופורמלי לעומת מסיבה זוהרת. התייחסו למוטיבים מיוחדים כמו ריקוע, צמה, מסגרת עבה או דקה וכל קישוט שמעניק לעגיל הופעה מרשימה.


יש עגילים דקים ואחרים עבים כך שניתן לבחור עגיל זהב בעובי המבוקש לפי ההופעה המועדפת. ניתן לקבל מידע על גובה התכשיט וכך להחליט מה יהיה האורך המועדף ויש גם סוגי עגילים ספציפיים הנבדלים זה מזה בסוג הסוגר שלהם. כך למשל, בעגילים התלויים קיימת אפשרות לבחור בין עגילי מנוף לעגילי לחיצה, לולאה או חוט כאשר לכל עגיל זהב אפקט מעניין אחר התורם לנוכחותו על גבי האוזן.

 

חשוב מאוד להקפיד לרכוש עגילי זהב מחנות המתמחה בעיצוב תכשיטי זהב, כך שתקבלו מפרט טכני עדכני על התכשיט וכן תדעו שיש לכם אחריות. אם מדובר במתנה כמובן שאפשר לבקש אריזה מהודרת וכדאי לבדוק גם את תנאי ההחזרה והמשלוח כאשר מדובר במתנה שתרצו שתגיע בזמן ואתם לא משוכנעים מה הסגנון המועדף על מקבלת המתנה.


המאמר בחסות משרד פרסום דיגיטל STG