סיקורית חקירות - משרד חקירות פרטיות

בארץ ובחו"ל, ראשון לציון    הצג מספר טלפון

הוספה למועדפים המלץ על עסק זה שלח למערכת תלונה על בעל העסק

שם בעל העסק

איציק מאיר - חוקר פרטי

כתובת
בארץ ובחו"ל, ראשון לציון
איזור פעילות
כל הארץ
טלפון בעסק
053-6202089 | 03-9646198
פקס
03-9646198
דוא”ל
itzik167@walla.co.il
אתר אינטרנט
http://spy4me.co.il/
פייסבוק
לחץ כאן


הדפסת פרטי העסק
אבטחה וחקירות
איתור ומניעת האזנות סתר, גילוי בגידות, גילוי האזנות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים, חקירות אישות (גירושין), מעקבים (בתחום האישות), משרד חקירות, משרדי חקירות
שירותי העסק / תחומים
בגידות במגזר הדתי לאומי, חוקר פרטי לגילוי בגידות, חוקר פרטי במרכז, חוקר פרטי בשפלה, חוקר פרטי בצפון
אודות סיקורית חקירות - משרד חקירות פרטיות

משרד  סיקורית חקירות הוקם בשנת 1980 ע"י יצחק מאיר - קצין מצ"ח לשעבר, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן. יצחק, המשמש כמנכ"ל החברה, חבר בלשכת חוקרים פרטיים ובארגון הבלשים הבינלאומי, המונה כ- 1000 בעלי משרדי חקירות ב- 100 מדינות שונות.

 

למשרד סיקורית  חקירות פרטיות ולצוות החוקרים ידע עשיר בתחום הטכנולוגי והדיגיטלי ופעילותם מתבצעת בפיקוחו המקצועי ההדוק של יצחק מאיר - בדיסקרטיות מלאה ותוך הקפדה  ללא פשרות   על הוראות החוק האזרחי והפלילי כאחד: חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה התשל"ב- 1972        חוק האזנת סתר, תשל"ט-1979,  חוק הגנת הפרטיות תשמ"א-1981, חוק-יסוד כבוד האדם וחירותו, תקנות חוקרים פרטיים ושירותי שמירה (אתיקה מקצועית), תשל"ג-1972!

 

חוקרי סיקורית חקירות רובם ככולם יוצאי מערכות הבטחון של מדינת ישראל: צה"ל, מצ"ח, מודיעין,  משטרת ישראל - בילוש, סמויה, שב"כ ומערכות אכיפת החוק  - רשויות המיסים. 

 

חוקרי סיקורית  חקירות בעלי ידע איתן בתחום המעקבים, התצפיות, האיסוף, התשאול, מומחי  סייבר,  מפעילי סוכני איסוף,  מבצעי  חקירות בכיסוי ודיבוב ואיסוף, בעלי תארים אקדמיים, חלקם עורכי דין במישור הפלילי, מחזיקים ברשיון חוקר פרטי כמו גם ברשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות, חברים בלשכת חוקרים פרטיים בישראל. חלקם חברים אף בארגון הבלשים הבינלאומי.

 

משרד סיקורית חקירות  פועל  כל ימות השנה 724,  מעסיק כ-140   חוקרים פרטיים עצמאיים בלבד!

למותר לציין, כי כל חוקרי סיקורית חקירות  ממודרים, מקפידים לשמור על דיסקרטיות רבה ללא פשרות,  וכן על כל חוקי מדינת ישראל! 

 

סיקורית חקירות דוחה על הסף תיקים בהם רומז הלקוח על איסוף וחקירות מהן  ניתן להבין כי קיימות דרישות  בלתי חוקיות בעליל!

 

למותר לציין כי חקירות פרטיות, מעקבים ותצפיות והאזנות סתר המבוצעים  בניגוד גמור להוראות החוק, או אז הן אינם מחזיקים מים וסופם להתמוסס ברשויות האכיפה,  הן אינן  קבילות בבתי המשפט לגווניהם השונים ולא ניתן לעשות בהן כל שימוש ראייתי! 

 

רצוי לפנות אל חוקר פרטי בגידות מיד כאשר מתעורר החשד כי בן הזוג בוגד.

 בן או בת הזוג משנים את יחסיהם כלפי קרובי המשפחה? האם הם חוזרים הביתה בשעות מאוחרות? האם הם צמודים לטלפון הנייד  שלהם בכל מקום ולא מאפשרים לאף אחד לגעת בו,  האם התנהגותם ואופיים השתנו? האם נדמה כי מחשבותיהם נודדות כאשר הם נמצאים בבית?

 

 כאשר הולכים ונערמים סימני השאלה, וישנן פחות מדי תשובות,  ויותר מידי שאלות פתוחות זה הזמן לפנות אל משרד סיקורית חקירות. 

 

משרד  סיקורית  חקירות נוסד  בשנת 1980 על ידי יצחק מאיר, חוקר פרטי בעל ניסיון רב בחשיפת בגידות.

 זו אף זו   יצחק מאיר  מחזיק בניסיון  רב שנים כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון  LL.B  במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן.

 

 משרד סיקורית חקירות נותן  מענה מקצועי ומתקדם במגוון  רחב  של חקירות פרטיות, בילוש, מעקבים ותצפיות, חקירות בכיסוי ועוד,  תוך שימוש במכשור טכנולוגי דיגיטלי  מתקדם לראיית יום ולילה דבר המאפשר לקבל צילומים והסרטות איכותיות.

 

משרד  סיקורית חקירות מחזיק  בין השאר גם   בציוד טכנולוגי מן השורה הראשונה, לצורך  ניטור ובדיקות האזנות סתר.

 

לנהל את החקירה במקצועיות ובדיסקרטיות – עם חוקר פרטי בגידות

לעיתים נוח לנו הרבה יותר לטמון את ראשנו בחול, מאשר להתמודד עם האמת לאמיתה. 

בן או בת הזוג מנהלים רומן מחוץ לנישואים  כולם יודעים אבל אתם  בוחרים לטמון ראשכם בחול ולא להאזין לרעשי הרקע ולרמזורים האדומים המונחים לפתחכם- זו אכן בעיה ברם, ככל שתידחקו את האמת, או אז הצד הבוגד יתמכר לבגידותיו ויחיה חיים כפולים.

 

 מנגד ישנן נשים שגם   במקרים של סטוץ חד-פעמי, ייתכן  ויכאב להן לדעת על כך, והן  תפננה  לחוקר פרטי בגידות.

 

בפועל, כאשר נחזיק בידינו את הראיות  המעגנות  את חשדותינו,  או אז,  נוכל לפעול בהתאם ולנסות לפתוח  דף חדש בחיינו. 

 

במקרים אלו, כאשר מתעורר הרצון לבחון את החשדות, או אז,  יש ליצור קשר עם חוקר פרטי בגידות   קרי, יצחק מאיר  בעל משרד סיקורית חקירות.

 

רוצה לומר, כי במקום לתפוס בעצמכם  את בן או בת הזוג על חם ולבצע עבירות פליליות, רצוי  לפנות אל חוקר פרטי בגידות אשר יאמת או יפריך את חשדותיכם – ויפעל בדיסקרטיות  רבה למן השיחה הראשונית  ועד תום החקירה, המעקבים והתצפיות.   

 

 כמו כן, נדגיש כי רצוי לא לספר על חשדותיכם  בקיומה של  הבגידה והחקירה על מנת לצמצם את חשיפתה בפני הגורם  הנבדק . מעבר לכך, על החוקר הפרטי לנהל מעקב מקצועי, מוקפד וחשאי ללא פשרות, תוך שמירה על החוק  על מנת  שבשעת הצורך יעמוד איתן וימסור עדויות מהימנות, כל זאת תוך  שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם מבלי לבצע עבירות ולהיצמד לאורך כל החקירה המעקבים והתצפיות  בהתאם  לחוקי מדינת ישראל.

 

להתנהל באחריות, בדיסקרטיות ובשקיפות 

במקרים של חשד לבגידה, פניה אל חוקר פרטי תוביל לראיות הדרושות. כך תוכלו להתמודד עם ההשלכות של הבגידה – הן בהיבט האישי, הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט המשפטי. למענה מקצועי בתחום חקירות אישות וחשיפת בגידות  ניתן ליצור קשר עם משרד סיקורית חקירות. 

 

משרד  סיקורית חקירות  ער לרגישות הגבוהה של כל תיקי  החקירות המעקבים והתצפיות  ובהתאם לכך, הוא מתנהל באחריות, בדיסקרטיות ובשקיפות מלאה. 

 

לצורך יעוץ ופגישת יעוץ ללא כל התחייבות כספית התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר.

טל' ,  03-9646198    .053-6202089

חוקר פרטי  באזור: מרכז,  אזור שפלה,  אזור דרום,  אזור צפון

חוקר פרטי באזור: מרכז, אזור שפלה, אזור דרום, אזור צפון

מאת:

ידע הוא כוח – ברם, בידיים הלא נכונות הוא עלול לעורר בעיות. אם אתם חושדים כי מאזינים או מצלמים אתכם בסתר, או אז , יש לפנות אל בודק האזנות מוסמך בעל ציוד טכנולוגי מתקדם. מומחה זה יגיע אל חקר האמת בהצלחה, תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר שקיים בענף. לסיוע מקצועי בנושא, ניתן לפנות אל משרד סיקורית חקירות. החל מניטור האזנות סתר, איתור מכשירי האזנה ומצלמות נסתרות, בדיקת תוכנות ריגול במחשבים ובטלפונים ניידים וכן הלאה – משרד זה יסייע לכם כראוי...
לקריאה בהרחבה >>>
בגידות במגזר הדתי לאומי

בגידות במגזר הדתי לאומי

מאת:

רבים אינם מודעים לכך, ברם, "בגידות במגזר הדתי לאומי" הן עובדה קיימת ובמקרים רבים גילוי הבגידה עלול להוביל לפרידה, משום שאופי המגזר מעט שונה מזה החילוני. שכן, הוא יותר מסוגר, לפיכך יש לבצע את החקירה באופן דיסקרטי והמקצועי ביותר.
לקריאה בהרחבה >>>

צור קשר עם סיקורית חקירות - משרד חקירות פרטיות