לכבוד הבר מצווה מסיירים בירושלים

בימינו הופכות מסיבות הבר מצווה לחגיגות של ממש. אם בעבר היו מסתפקים במתנות צנועות כמו שעות או ספר, הרי שהיום מדובר במסיבות ססגוניות וטיולים ארוכים ואירועים באולמות מפוארים. אך אם אתם מחפשים לעשות משהו מיוחד לכבוד הגיל המיוחד הזה, סיור לבר מצווה בירושלים הוא הרעיון המושלם.

 

סיורים בירושלים

 

מדוע דווקא סיור בירושלים?

אם תחליטו לערוך סיור לבר מצווה בירושלים, גם אתם וגם הילד תוכלו להפיק ממנו תמורה אדירה. דבר ראשון, מדובר בדרך נהדרת ללמוד יותר על היסטוריית העיר ולהרחיב את האופקים. רגע לפני שאתם מגיעים אל הכותל כדי להתפלל וכדי שהילד יוכל להניח תפילין בפעם הראשונה, כדאי להכיר מקומות נוספים כמו שוק מחנה יהודה או המושבה הגרמנית.

המיוחד בסיורים בירושלים הוא שהם מעניקים השראה לרבים, וביניהם לשחקנים מקצועיים שהחליטו לערוך סיורים תיאטרליים בעיר. סיורים אלה מעניקים חיות רבה לעיר, והם מהווים חוויה מרתקת עבור בני המצווה הצעירים. ואכן, גיל 13 הוא גיל נהדר לספוג כמה שיותר מידע וחוויות מסביב, כך שהמקום הטבעי ביותר של נער המצווה הוא סיור בירושלים.

 

סיור על הדרך לפי בחירתכם

חברת על הדרך היא חברה מקצועית המספקת לכם סיורים ברחבי עיר הקודש. הסיורים מועברים על ידי שחקנים מקצועיים שישמחו להכיר לכם את ירושלים האחרת. תוכלו לבחור שורה ארוכה של סיורים, אך אם אתם רוצים לעשות משהו מיוחד לבר המצווה, כדאי לבחור בסיור בהתאמה אישית. מדובר בסיור מיוחד, חוויתי וחד פעמי שאתם מרכיבים יחד עם הצוות. הצוות, בתורו, לומד להכיר אתכם ואת חתן בר המצווה ותופר עבורכם את הסיור המושלם.

 

על ההצגות כבר שמעתם?

חברת על הדרך מציעה מגוון רחב של הצגות לבני המצווה, חבריהם ומשפחותיהם. הצגות אלה נוגעות בירושלים ומחוצה לה (אך לא רחוק ממנה). אז אם אתם מעוניינים להפוך את שיעורי ההיסטוריה למרתקים ומרגשים, זה הזמן להכיר את ההצגות המובילות:

  • לומדים יותר על חוזה המדינה – בנימין זאב הרצל מגיע אליכם עם גולדה מאיר ובן גוריון ולוקח אתכם אחורה בזמן לסיור מרתק. ההצגה מתקיימת בהר הרצל וכוללת תלבושות, איפוק ומשחק מדהים.
  • בני האור – ההצגה "להציל" את בני האור" מתקיימת בים המלח, והיא עוסקת במגילות קומראן.
  • להכיר את השומרונים – ההצגה "השומרוני הטוב" מתקיימת ליד מעלה אדומים, והיא עוסקת בחשיבותם של האתרים הארכיאולוגיים לישראל.

עם מגוון ההצגות והסיורים, אתם יכולים לבחור לערוך סיור בירושלים עצמה, ואם יש לכם זמן, אז להרחיק קצת יותר לים המלח או מעלה אדומים.

 

לא מפסיקים לסייר גם כשהחושך יורד על ירושלים

מי אמר שחייבים לעשות סיור בירושלים דווקא ביום? הסיור "שדים ורוחות בירושלים", למשל, הוא סיור לילי אשר נערך בליווי עששיות. מדובר בסיור מרתק בין אבניה העתיקות של ירושלים אשר מקים לתחייה, ולו ללילה אחד, מלכים, נביאים, לוחמים, עולי רגל ואת כל מי שחיפש את ירושלים במשך זמן רב. בסיום הסיור תוכלו לסייר בכוחות עצמכם בירושלים אפופת הקסם ולהרגיש את נוכחותם של גדולי ירושלים במקום.

 

גם אתם יכולים לעזור להפוך את הסיור בירושלים לבלתי נשכח

אמת, צוות של שחקנים מקצועיים מקיימים עבורכם סיור לבר מצווה בירושלים והופכים אותו לאחת החוויות האטרקטיביות שהילד שלכם עובר ועתיד לעבור. אך גם אתם יכולים לתרום רבות להצלחת הסיור. ראשית, אתם מוזמנים בכיף לשתף פעולה עם השחקנים ולהציע רעיונות כדי לבנות את הסיור האישי שלכם. ושנית, הסוד להצלחת הסיור הוא לבחור את האנשים שיוצאים עמכם. אלה יכולים להיות חברי ילדות טובים שמלווים את הילד או בני משפחה חמים ואוהבים.