איך עושים סטנד אפ לילדים?

אחת ההצלחות הגדולות בתחום הבידור בשנים האחרונות הן הופעות סטנד אפ של הסטנדאפיסטית המוערכת והמצחיקה הדר לוי, אשר מותאמות לילדים.

סטנד אפ לילדים

כדי לרתק את הילדים לאורכו של כל המופע, חייבים הדר לוי והכותבים שלה להשתמש בחומרים אשר קרובים לליבם של הילדים ומדברים אליהם. הניסיון רב השנים של הדר לוי עם הילדים ובני הנוער בתוכניות טלוויזיה ובמופעים השונים ניתב את דרכה לליבם והם אוהבים מאד את המופעים שלה.

 

בנוסף לכך, הגר היא אמא לילד בן ארבע כך שהיא נחשפת בכל יום לסיפורים, לסרטים, לתוכניות הטלוויזיה אשר אהובות על הדור הצעיר ובדרך זו היא יודעת על אילו נושאים לדבר, וכך הקהל יחוש הזדהות עימה וייהנה מהמופע המעניין.

הופעות סטנד אפ

במהלך כמה חודשים, הדר לוי כותבת קטעים מצחיקים עבור הופעות סטנד אפ שלה. היא משמיעה את הקטעים השונים לקרובים אליה כדי לוודא שהם יעוררו בקרב השומעים גלי צחוק רבים. בהתאם לתגובה היא תחדד מסרים מסוימים, תוסיף עוד כמה שורות או תגרע קטע שנשמע מצוין אך לא מעורר מספיק גלי צחוק ולכן עדיף לגנוז אותו.

 

לאחר שהמופע כולו מוכן, היא נהנית להופיע באולמות שונים ברחבי הארץ, בקניונים, במסיבות יום הולדת ועוד. בכל מקום אשר אליו מגיעים ילדים, הדר לוי היא הדמות המתאימה ביותר כדי להופיע בפניהם, לצחוק איתם יחד, להעביר דאחקות על נושאים שונים וגם לגלות ווירטואוזיות ולבצע שינויים נדרשים במהלך הופעות סטנד אפ בהתאם לסוגו של הקהל ולשינויים אשר כדאי לבצע.

לדבר עם הילדים בגובה העיניים במהלך ההופעה

הגימיק הנכון בהופעות סטנד אפ לילדים הוא להיות חלק מהם. הדר מדברת איתם ולמעשה מביעה את רחשי ליבם בנושאים שונים. הם מאד יזדהו איתה אם תדבר על החדר שלהם ועל חוסר החשק שלהם לסד אותו, כן שוב אמא העירה לי, אבל זה החדר שלי... ואני חיה בו אז סבלנות. גלי האהדה נשמעים מכל עבר והרוח הזו סוחפת את הילדים להשמיע קריאות עידוד ושמחה לאורכו של כל המופע.

השיפור של מצב הרוח של הילדים

מהרגע שהדר לוי עולה על הבמה המטרה שלה היא לשפר את מצב הרוח של הילדים ולכן היא מבצעת קטעי משחק וגם שרה להם את שיריה החדשים כמו שיר הווטס אפ ושירים רבים אחרים. הילדים אשר מכירים בעל פה את מילות השירים, מצטרפים אליה באהבה גדולה ונהנים לשיר יחד איתה את כל השירים מתחילתם ועד סופם.

 

בתום המופע, אפשר לראות כמה הילדים מרוצים ומאושרים, הם נהנו להקשיב להדר לוי במסרים המצחיקים שלה וגם להיות חלק מהמופע הענק, כיוון שהם השתתפו בשירה האדירה.

אין ספק שמופע זה הוא אחד המוצלחים ביותר ולכן מוצג בהצלחה במקומות רבים ברחבי הארץ.