ניתוח מתיחת בטן פיתרון אסתטי מושלם

ניתוח מתיחת בטן פיתרון אסתטי מושלםנשים לאחר לידה או גברים לאחר דיאטה, עשויים לגלות כי מראה גופם בעיקר באזור הבטן וחגורת המותניים, אינו משביע את רצונם. בטן רפויה, שאריות עור רבות הנתלות על הגוף, או חוסר שביעות רצון מהמראה החיצוני, מביאים אנשים רבים לעבור ניתוח מתיחת בטן. מטופלים רבים שעברו ניתוח מתיחת בטן בהצלחה מספרים שלאחר הניתוח ישנו שיפור ניכר במראה וגם בתחושה הגופנית ובביטחון העצמי. במהלך ניתוח מתיחת בטן נעשות מספר פעולות. הרופא מבצע חתך בקו הערווה דרכו כורתים את שאריות השומן הפנימיות הנמצאות בחלל הבטן, מהדקים את שרירי הבטן, מעצבים את עודפי העור וממקמים את הטבור בהתאם לשינויים שנעשו.

 

פעם לעומת היום

בעבר, לאחר ניתוח מתיחת בטן היו נותרות צלקות בעיקר באזור הטבור והבטן התחתונה. צלקות אלו הביאו אנשים רבים לשקול את הניתוח ולהימנע מלעבור אותו. כיום נעשה ניתוח מתיחת בטן באמצעים טכנולוגיים מתקדמים והצלקות הנותרות לאחריו מינוריות. ניתוח מתיחת בטן נחשב ניתוח בטוח, אך כמובן שהסיכונים הכרוכים בכל ניתוח גדולים הרבה יותר מאותן צלקות קוסמטיות ויש לשקול אותם לפני ההחלטה לעבור ניתוח מתיחת בטן. ישנם סיכונים כגון- הצטברות נוזלים תת עורית, שינויי תחושה, נזקים לטבור או תסחיפים ריאתיים, כל אלו סיכונים נדירים אך קיימים. תהליך ההחלמה לאחר ניתוח מתיחת בטן אורך מספר חודשים. בימים הראשונים מופיע גרד המצביע על תהליך ריפוי העור, כמוהו מופיעים גם נפיחות ואדמומיות באזור הניתוח. העור זקוק לזמן בכדי לחזור לעצמו ולעיתים הדבר כרוך בכאב, במידה והכאבים חזקים ניתן להשתמש במשככי כאבים להקלה על הכאב.

 

חזרה מהירה לשגרה

הטכנולוגיה החדשה בה מתבצע כיום ניתוח מתיחת בטן מאפשר לרוב המטופלים לחזור לפעילות שגרתית נינוחה ולא מאומצת לאחר מספר ימים בלבד. ניתוח מתיחת בטן משמש כיום פתרון אסתטי נהדר לכל מי שביטחונו או ביטחונה העצמי נפגע כתוצאה מפגיעה פיסית, דיאטה, לידות וכולי. אין סיבה להסתתר מאחורי שכבות של בגדים או להימנע מכניסה אל הים או לבריכה. ניתוח מתיחת בטן ישפר לכם פלאים את המראה החיצוני, את ההרגשה הגופנית ואת הביטחון העצמי.