ניקוי ספות - כל המידע

ניקוי ספות - כל המידעאחד מהרהיטים אשר נוטים יותר להתלכלך בבית בשל שימוש רב בהם הינן הספות בסלון שלנו. כולנו יושבים עם בני המשפחה, מארחים חברים או קרובי משפחה ואנו נוטים לאכול ולשתות בסלון, כך שהשחיקה, הבלאי והלכלוך בהן, לא יאחרו להגיע ולהראות את אותותיהם על ריפוד הספה. גם אם תנסו לנקות את הספות בכוחות עצמכם, הספה לא תהיה נקייה כמו ניקוי מקצועי של חברה אשר מתמחה בנושא של ניקוי ספות. חברות אלה, מחזיקות במכשור מקצועי, חומרי ניקוי מיוחדים אשר מותאמים בדיוק לסוג הריפוד בספה. יש לציין כי ספות העשויות מעור, יש לנקות אותן באופן שונה מספות העשויות בד.

 

ישנם גורמי לכלוך ידועים כמו פרוות בעלי חיים, מזון, שתייה, צבעים של ילדים, שתן של בעלי חיים ועוד. גם אבק וקרדית האבק עשויים לפגוע בבריאות של בני הבית ולגרום לאלרגיות בדרכי הנשימה. יש לבצע ניקוי ספות אחת לשנה לפחות, על מנת לשמור על ניקיון הספה וכן, לנקות באופן שוטף את הספה באמצעות שואב אבק חזק, לפחות פעמיים בשבוע.

 

מדוע כדאי לשמור על ספות נקיות?

 

הרושם של ספות נקיות וכן, ההרגשה של סלון נקי יקנה בכם גאווה כאשר אתם מארחים אנשים בסלון ביתכם. מומלץ לשמור על ספות נקיות גם אחרי ביצוע ניקוי ספות מקצועי, היות ומומלץ לא לבצע כמה פעמים בשנה ניקוי מקצועי של הספות, מה שישחק אותן יותר. הקפידו כי הילדים לא יאכלו בסלון וכן, שאר בני הבית, מה שישמור על הסלון תמיד נקי ורענן. גם שתייה עשויה לגרום לריח לא נעים בספות, כאשר הנוזלים חודרים לבד הריפוד, ך שתקפידו גם על הימנעות של שתייה כאשר אתם יושבים יחד על ספות הסלון.

 

יש לציין, כי ניקוי ספות באמצעות חברה המתמחה שנים בתחום זה, עשוי להיערך בין שעה לשעה וחצי, אך יש להישמע להוראות של צוות המנקים של החברה, כמו מתי ניתן יהיה לשבת על הספות לאחר הניקוי וכיצד יש לבצע בסלון שלכם, תחזוקה שוטפת על מנת להמשיך לשמור עליו נקי. יש לציין בשיחת הטלפון הראשונה שלכם עם חברת ניקיון הספות, באיזה סוג של ספות מדובר, אם פות בד או אם ספות עור או כל חומר ריפוד אחר.

 

ניקוי ספות מול רכישת ספות חדשות

 

ישנם אנשים שנקשרו לספות שלהם והם יעשו הכול על מנת להשאיר את הספות אצלם. זו הסיבה כי ניקוי ספות בד, יחדש וירענן את ספות ביתכם ויקנה הם מראה של ספות שזה עתה נרכשו מחנות הרהיטים. את הספות מנקים באמצעות מכשיר מיוחד שמחדיר מים וחומר ניקוי שיתאים לסוג הבד שלכם בסלון. לאחר מכן יתבצע קרצוף של הספות באמצעות מברשות רכות ולאחר מכן באמצעות מכשיר יניקה, שואבים את המים מהספות. המים שיצאו יהיו מלוכלכים ולכן, יש לחזור על הפעולה כמה פעמים עד שיצאו מים נקיים.

 

יש להמתין עד לייבוש הספות באופן מלא אז ניתן יהיה לשבת עליהן. על מנת לחסוך בעלויות של ניקוי ספות, יש להזמין חברה הקרובה אל אזור מגוריכם, מה שיחסוך עלויות של מרחק וזמן. המחיר של ניקוי הספות יחושב על פי גודלן ואת המחיר מחשבים על פי כמות המ"ר של הספות.

 

כיצד לבחור חברה מקצועית של ניקוי הספות ביתכם?

 

ישנן חברות רבות בישראל אשר מציעות שירות מקצועי של ניקוי ספות. ממש כשם שבוחרים כל בעל מקצוע, על פי שנות הווק והניסיון כן, על פי המלצות של לקוחות שכבר התנסו בשירות והיו מרוצים ממנו, כך יש לבחור חברה המתמחה בשירות יעיל זה. יש לוודא כי החברה ממעניקה אחריות על כל סוי ניקוי הריפודים שהי מבצעת, מה שיקנה לכם ביטחון ושקט נפשי, כאשר הספות שלכם נמצאות בידיים טובות ומהימנות. על מנת לדעת אם החברה מקצועית, יש לדאוג כי החברה תשלח נציג מטעמה כך שיוכל להעריך את סוג הניקוי, מה תהיה העלות וכן, כמה אנשי צוות ואיזה חומר הניקוי הוא יצטרך להביא עמו ביום שינקה את הספות. תוכלו אף לבצע ניקוי ריפוד של כיסאות חדר האוכל וכן ניקוי מזרונים שהוא גם מומלץ, ע"י אותה החברה. מומלץ לשאול את החברה לגבי כתמים שייווצרו לאחר הניקוי עם הזמן ולקבל תשובות מקצועיות עד לניקוי הבא של ספות הסלון.

 

למידע נוסף לחצו כאן >>>