ניקוי ספות בנתניה

נתניה ממוקמת בשרון וגרה בה אוכלוסיה גדולה הצורכת שירותים שונים. חברות רבות מספקות שירותי ניקיון שוטפים למבנים ואלו כוללים בין היתר ניקוי רהיטים מרופדים. ניקוי ספות בנתניה הוא אחד מהם ומתבצע אצל הלקוח. ריפודים מתלכלכים מסיבות שונות. לעיתים, משאריות מזון ומשקה, יש מרגליים מלוכלכות של ילדים קטנים, מחיות מחמד, מאבק ועוד. ניתן מדי פעם לבצע ניקוי מקומי בעזרת תכשירים אותם קונים בחנויות, אבל ניקיון יסודי וכללי הכרחי אחת לתקופה, ורצוי מדי שנה.

 

ניקוי ספות בנתניה

את העבודה מבצע צוות אשר מצויד במכשור מתאים הכולל שואב אבק חשמלי בעל עוצמה, וכן, מכונה להזרקת מים ושאיבתם. בנוסף, משתמשים במטליות, מברשות רכות וחומרים וכלים אחרים. התהליך מתחיל עם שאיבת אבק יסודית המצליחה לשאוב פירורי מזון, עלים יבשים ושאריות לכלוך המצטברות בין הקפלים והריפודים. השאיבה מקלה מאוד על הניקוי הרטוב שלאחריה. השלב הבא הוא המרכזי והעיקרי ובמסגרתו מוזרקים לריפוד מים שמהולים בהם חומרים דטרגנטים מיוחדים. הם מצליחים למוסס את הלכלוך.

 

אחר כך שואבים את המים המלוכלכים אל תוך מיכל אחר המצוי במכונה

במידת הצורך חוזרים שנית על הפעולה, ובמידה ועדיין נותרו כתמים עקשניים מנסים להסירם על ידי שפשוף עדין באמצעות מברשת שיער רכה. כבר במבט קל ניתן לראות את ההבדל בין המים הנקיים שבמיכל אחד למלוכלכים במיכל השני אליו הם נשאבו. הוכחה לכך כי הניקוי יעיל. את הריפודים מניחים לייבוש בקרבת מקום. בקיץ הם מתייבשים במהירות ובחורף ניתן להיעזר במאווררים לקיצור תהליך הייבוש.

 

צריך לציין, כי העבודה מתבצעת עם מים רבים, ומשום כך, צריך לפנות מהחדר את כל הפריטים שעלולים להיפגע.

כן, יש להשאיר מרווח גדול לפעילות. חברה המתמחה בשירות ניקוי ספות בנתניה וסביבותיה יודעת לבצע את העבודה לסוגי ריפוד שונים בהם: בדי כותנה, בדים סינטטיים, עור, דמוי עור ועוד. ניקוי עור מתבצע אחרת ובעזרת מטליות רכות וחומרים מיוחדים. בנוסף, מבצעים לאחר מכן טיפול השומר על העור לבל יתבלה במהירות. מומלץ לקבל שירותים אצל חברה בעלת מוניטין בתחום אשר מסוגלת לספק גם שירותי ניקיון מקצועיים אחרים דוגמת פוליש, רחיצת שטיחים ועוד.