ניקוי ספות רק באמצעות חברה מקצועית

ניקוי ספות רק באמצעות חברה מקצועיתיש אנשים שחושבים כי הם יחסכו כסף, אם ינקו בעצמם את הספות של סלון ביתם. מחשבה זו הינה מוטעית, היות ואין אנו בקיאים בניקוי זה ולשם כך, ישנן חברות המתמחות עם ניקוי ספות מכל הסוגים, מה שיקנה לנו ספות במראה רענן וחדש.אנשים רבים, גורמים לנזק רב יותר ואפילו בלתי הפיך, כאשר הם משתמשים עם חומרי ניקוי אשר אינם מתאימים לספות ביתם. הכתם חודר לעומק הסיבים וקשה יהיה להסיר את הכתם ואם בכלל. יש לתחזק נכון את הספות, מה שיגרום על שמירת גוון הבד. אם ישנו כתם, יש לנקות אותו באופן מידי ולא להמתין זמן רב מדי. ספות העשויות מבדים טבעיים כגון פשתן או כותנה, הן נעימות יותר למגע, אבל קשה יותר  לנקות אותן.

 

בדי ריפוד העשויים מבד סינטטי, קלים יותר לניקוי ולכן, כאשר רכשים ספות, יש לחשוב על הקושי של ניקוי ספות בד ולכן, יש להתייעץ עם המוכר בחנות הרהיטים. ישנם אנשים שכבר התמכרו לשירות של ניקיון הספות והם קובעים ניקוי אחת לשנה בדרך כלל בחג הפסח, כאשר מנקים באופן יסודי את הבית. כדאי תמיד להתייעץ חם חברה המתמחה בניקוי כל סוגי הריפודים לגבי תכשירי ניקוי של ריפוד, היות ורכישה של חומר ניקוי שאינו מתאים, עשי לעלות לכם ביוקר בכך שבד הריפוד ייהרס כליל וכן, תצטרכו לרכוש ספות חדשות בסופו של דבר.

 

חיסכון ברכישת סלון חדש באמצעות שירות שהוא הרבה יותר זול

 

אם הסלון שלכם ראה ימים יפים יותר, אל תמהרו להחליפו בסלון חדש. יש לקרוא לחברת ניקוי ספות, אשר תגרום לספות שלכם להיראות כחדשות לחלוטין. מלבד זאת, כדאי לדעת, כי ספה מלוכלכת, מהווה מקור נהדר לחיידקים ועל מנת לשמור היטב על בני הבי ועל עצמכם, מומלץ לבצע ניקוי יסודי של הספות אשר יכלול גם חיטוי. לא כל חומר יקוי מתאים לכל ריפוד ולכן, רק חברה מקצועי תדע בוודאות באיזה חומר ניקוי יש להשתמש, רק לאחר שתבחן את סוג הבד.

 

הניקיון של ריפוד בספות, מתחיל בשאיבה יסודית באמצעות שואב אבק עוצמתי ומקצועי שהחברה משמשת בו. כאשר מדובר בריפוד מבד, חברת ניקוי ספות משתמשת עם מכשור מיוחד שיש בו מים וחומר הניקוי מקצועי שיוחדר לספות. השלב השני הינו קרצוף הספות מהכתמים ואז יונקים את המים המלוכלכים עד שהם נקיים לחלוטין. יש להשאיר את הספה לייבוש באוויר הטבעי כמה שעות ואפילו יממה שלימה מבלי לשבת עליה.

 

קבלו כמה הצעות מחיר לפני שתבחרו בחברת ניקוי כל סוגי הספות

 

על מנת שתבחרו נכון חברה המתמחה עם ניקוי ספות, יש לבקש כמה הצעות מחיר מסודרות לפחות משלוש חברות. כדאי כי תבצעו השוואת מחירים ותדעו מה המחיר של ניקוי עבור מ"ר של סלון. החישוב נעשה כמובן על פי גודל הספות ולכן, ככל שהספות תהיינה גדולות יותר, כך מחיר הניקוי יהיה בהתאם.. כאשר תבחרו חברה שתנקה את ספות הסלון שברשותכם, מומלץ לחתום עמה על הסכם הניקוי, מה שיבטיח לכם שקט לגבי האחריות של החברה על ניקוי הספות.

 

ישנם סוגים רבים של ריפוד, אך בד דוחה כתמים חייב לעבור פעם בכמה שנים ציפוי מיוחד, על מנת שימשיך לדחות כתמים. מי שרוכש ספות מסוג זה שעשויות מבד ריפוד בשם אימפאלה, רוכש און בשל הימצאותם של ילדים קטנים בבית, הנוטים ללכלך את הריפוד. מומלץ לא לרכוש ספות בהירות או כאלה העשויות מבדים טבעיים בבתים שיש בהם ילדים ובעלי חיים, היות וספות אלה, נוטות להתלכלך מהר מאוד.

 

כיצד תשמרו על בפות נקיות גם לאחר ניקוי מקצועי ויסודי?

 

גם אם הזמנתם חברה אשר מבצעת את כל סוגי ניקוי ספות, אין זה אוצר שהספות לא תתלכלכנה. יש לשמור על ספות נקיות באמצעות תחזוקה שוטפת ונכונה. עליכם לשאוב באופן קבוע את הספות בסלון באמצעות שואב אבק חזק, לדאוג כי אם יש כתם לנקותו מיד. אם מדובר בנוזלים, יש לספוג אותם באמצעות נייר סופג ולא לשפשף את הכתם, היות ופעולה זו, תחדיר את הכתם עמוק יותר לסיבי הבד. אם החלטתם לרענן את הספה ולרכוש חומר ניקוי מהמרכולים, כדאי להתייעץ עם חברה המתמחה בניקיון של כל סוג הריפוד, על מנת שלא תהרסו את הספות בביתכם

 

למידע נוסף לחצו כאן >>>