ניסור בטון: מכינים את הרקע לקראת השיפוץ

שיפוץ וחיזוק מבנים הם מבין הפעולות ההכרחיות יותר לכל בניין. כל אחד מאתנו רוצה להאמין שהמבנה שבו הוא עובד או גר מבוטח וממוגן מפני פגעים ומזג אוויר סוער. אך זה לא תמיד כך. לא פעם יש צורך לשפץ את הבניין ולחזק אותו על מנת למנוע פגעים וליקויים. ורגע לפני שמשנים את צורתו של הבניין, חשוב לבצע ניסור בטון ביהלום לקראת ההכנה לבנייה הממשמשת ובאה.

ניסור בטון: מכינים את הרקע לקראת השיפוץ

 

מתי נשתמש בניסור בטון?

ניסור בטון הוא פעולה חיונית לשיפוץ. כאשר אנו רוצים לשבור קירות, לפתוח מעברים, ליצור חלונות חדשים או לשנות את מבנה החדרים, להתקין מיזוג אוויר, לשפר את האינסטלציה או כל עבודה אחרת שדורשת ביצוע עבודות הריסה לפני, יש צורך לנסר את הבטון שממנו בנוי הבית. ניסור בטון ביהלום בירושלים מתבצע על ידי אנשי מקצוע המקפידים על שיטת עבודה מסודרת ושומרים תוך כדי כך על כל כללי הבטיחות הנחוצים.

5 יתרונות של שיטות ניסור ביהלום שכדאי להכיר

קיימות שיטות שונות לניסור בטון, כאשר אחת הנפוצות והיעילות יותר היא ניסור באמצעות יהלום, בזכות יתרונות רבים.

  1. דיוק רב

שיטת ניסור ביהלום היא שיטה מדויקת להפליא, ובאמצעותה ניתן לקדוח קירות במקומות הרלוונטיים בדיוק רב באמצעות מכשיר ניסור יהלום מבלי לפגוע בשאר חלקי הבניין.

  1. ניסור נקי ללא סדקים

כאשר משתמשים בשיטות ניסור אחרות כמו קונגו, לא פעם מתגלים סדקים על גבי הקירות. מסור היהלום, לעומת זאת, הוא כל כך חד ומדויק שאינו משאיר סדקים. כך שלאחר עבודת הניסור, הפתח נשאר נקי ואינו דורש ניקויים ושיפוצים.

  1. עבודה שקטה

אף שכן אינו אוהב שיפוצים בעקבות הרעש הטורד את המנוחה. מסור יהלום, לעומת זאת, עובד בשקט. ניתן לבצע באמצעותו ניסור קירות שלמים מבלי להוות מטרד סביבתי.

  1. לא מותיר לכלוך ואבק

עבודת המסור נקיה עד כדי כך שהיא אינה משאירה שובל של לכלוך ואובק. אפשר לנסר את הקירות ורק לנקות את השברים הנוצרים כתוצאה מכך. לאחר ניסור באמצעות מסור יהלום, נותרת הסביבה נקייה יותר.

  1. חוסכים בזמן

בזכות העבודה האיכותית והמדויקת שלו, ניסור ביהלום אינו לוקח הרבה זמן. הוא מאפשר לחסוך בזמן עבודה יקר ולתעל את העובדים למשימות אחרות שיש לבצע.

 

מי מבצע את עבודות הניסור?

ניסור ביהלום דורש מיומנות רבה, שכן מדובר בשימוש במכשיר חד שעלול להיות מסוכן אם ייפול לידיים הלא נכונות. לפיכך, לפני שלוקחים את המסור הזה לידיים, יש צורך לעבור הכשרה מיוחדת בתחום. רק צוות עובדים מקצועי ומיומן המתמחה בתחום הבנייה ושעבר הכשרה מיוחדת לשימוש במסור זה, רשאי לבצע את עבודות הניסור.

 

שומרים על הוראות הבטיחות

כאמור, כאשר עובדים עם מכשיר חד ועוצמתי כמו מסור יהלום, יש צורך להקפיד על כל תנאי הבטיחות. אלה התנאים העיקריים שיש להביא בחשבון בעת העבודה עם המסור:

  • משימת הניסור והקידוח צריכה להתבצע על ידי שני אנשי צוות לפחות.

  • לפני שמחליטים איזה קיר לשבור, יש צורך להתייעץ עם מהנדס בניין. רק איש מקצוע זה יכול לקבוע אם מדובר בקיר תומך בניין שאסור לגעת בו, או בקיר שמותר להרוס.

  • לפני שהורסים את הקיר, חשוב לבדוק אם הוא אינו מחבר בין מערכות שונות כמו חשמל, אינסטלציה, גז וכדומה, שכן מערכות אלה עלולות להיפגע במהלך הקידוח.

  • להכין את שטח העבודה לקראת הניסור – וזה אומר לפנות את כל מה שאפשר כדי ליצור שטח נקי ומוכן לקידוח. בדרך זו יתבצע ניסור הקיר בלבד, ולא החפצים שמסביבו.

  • לפנות את כל מי שלא צריך להיות במקום – לפני תחילת העבודה עם המסור, חשוב לפנות את השטח ולדאוג לכך שאנשים שאינם אנשי מקצוע העוסקים בתחום הבנייה נמצאים במרחק בטוח מן המסור.

בטון קאט – החברה שעושה את כל ההבדל

עומדים לבצע שיפוצים אך אין מי שינסר את הבטון לפני כן? הכירו את הצוות של חברת בטון קאט, חברה שפועלת בתחום הבנייה כבר מעל 15 שנים ומספקת שירותים למגוון רחב של מגזרים: עסקיים, פרטיים, מסחריים וציבוריים. הצוות של החברה עומד בלוח הזמנים, שומרת על כללי הבטיחות ומציעה שירותי ניסור בטון במחירים הוגנים. כך שאם אתם זקוקים לשירותי הריסה לפני בנייה, אתם יודעים לאיזו חברה לפנות.