מאתרים נזילות ורטיבות במהירות

מדוע נוצרות נזילות?

על פי רוב, נזילה בבית יכולה להיווצר משתי סיבות עיקריות: תקלה בצנרת ואיטום לקוי של הבית. הצנרת של הבית עלולה להישחק לאורך זמן, בייחוד אם מדובר בצנרת המשותפת לכמה דירות או משרדים. הבלאי הטבעי הזה יוצר לא פעם ניקובים בצנרת שיש צורך לתקן. בעיות באיטום המבנה באות לידי ביטוי בדרך כלל בימי החורף. אז איטום לקוי היוצר נזילה אצל השכן, עלול להשפיע גם על הבית שלכם.

 

מצלמה תרמית לאיתור נזילות – כשהטכנולוגיה מדברת בעד עצמה

בעבר השתשמו בכלים משוכללים פחות כדי לאתר נזילות, ולפעמים היה צריך לשבור קיר שלם רק כדי לתקן נזילת צנרת קטנה יחסית. בימינו, אין צורך לעשות זאת. אפשר בהחלט לאתר נזילה באמצעות מכשירים טכנולוגיים מפותחים מבלי לשבור את הקיר. אחת השיטוח הטובות יותר היא מצלמה תרמית. מדובר במצלמה ייחודית השולחת גלי אינפרא-אדום דרך הקירות. היא מצביעה על המיקום המדויק של הנזילה באמצעות הצגת מפת צבעים – כאשר צבע כחול או סגול מעיד על נזילות מים, קור ורטיבות – סימנים לאיתור הנזילה הבעייתית. רק שהנזילה זוהתה בוודאות, מאתר נזילות ורטיבות שולח דו"ח מפורט ללקוח ושובר את הקיר במקום נקודתי בלבד, במטרה לתקן את הנזילה.

 

מה עוד כדאי לדעת על איתור נזילות?

איתור נזילות הוא תחום נרחב, ולכן לפני שאתם מזמינים איש מקצוע, ישנם כמה דברים שכדאי לדעת מראש:

  • מוודאים שהשכנים בבית – כאמור, ישנם מקרים שבהם הנזילות נגרמות כתוצאה מאיטום לקוי ולכן מקור הנזילה יכול להיות דווקא מהשכנים ולא מהבית שלכם. כשמזמינים מאתר נזילות ורטיבות מומלץ לוודא שגם השכנים שלכם נמצאים בבית.
  • לפעמים אין ברירה אלא לשבור קירות – ישנם מקרים שבהם לא ניתן לאתר את הנזילה באמצעות שימוש בכלים הטכנולוגיים, וזאת בגלל מבנה הבית. לדוגמה, מצב שבו הביוב מחובר לקו מים ראשי, ולכן לא ניתן לבצע ניתוק מים. אבל במקרים רבים, כל מה שצריך לעשות הוא בסך הכול להרים כמה בלטות מהרצפה.
  • חשוב להזמין בעל מקצוע אשר מתמחה באיתור נזילות – תחום האינסטלציה הוא תחום נרחב, ולכן חשוב לוודא שאיש המקצוע שאתו אתם מדברים מתמחה באיתור נזילות.
  • הצעות מחיר ודוחות – אמת, איתור נזילות ותיקונן הם הוצאה נוספת שאולי לא בדיוק תכננתם מראש. לכן, בידקו את מחירי איתור הנזילות בשוק ובקשו מבעל המקצוע דו"ח מפורט על כל התקלות והצעת מחיר בכתב. כך תדעו לקראת מה אתם הולכים.
  • להתייעץ עם ממליצים – אם אין לכם ניסיון רב עם בעלי מקצוע בתחום הנזילות, כדאי לפנות לממליצים. בדרך כלל, שמו של בעל מקצוע טוב הולך לפניו, ואתם תוכלו לקבל לידכם את מספר הטלפון של אדם מיומן, מקצועי והגון.

מונעים את הנזילה הבאה עם אהרון איתור נזילות

הקירות רטובים? חשבון המים שלכם גבוה? אהרון איתור נזילות היא חברה מקצועית שבאה לתת לכם מענה מהיר ומקצועי על בעיית איתור הנזילות. הצוות המקצועי של החברה מבצע בדיקה מעמיקה ומספק לכם דו"ח מפורט על כל התקלות והעבודות שיתבצעו. אז כדי להקדים תרופה למכה ולטפל בנזילה במהירות האפשרית, התקשרו כבר עכשיו: 050-2-687-687