מרפאת שיניים בירושלים - שומרים על שגרה בריאה

יש אנשים שמגיעים אל מרפאת השיניים רק לאחר שהם כבר חשים בכאב או כאשר מתעורר אצלם חשד לבעיה, ומנגד יש אנשים שמקפידים להגיע כל חצי שנה לביקורת, ולו על מנת להיות רגועים ולעלות על הבעיה כל עוד היא מינורית. מכאן שאין שאלה איזו סיטואציה יותר נכונה מבחינה בריאותית, אך כן יש צורך לחדד שגם מבחינה כלכלית וגם מבחינה פסיכולוגית התנהלות שכזו יותר נכונה. מבקשים הוכחות? המשיכו לקרוא:

 

מרפאת שיניים בירושלים

 

רווח כפול

לא מעט רופאי שיניים מעידים שפציינטים אשר מגיעים בתדירות גבוהה, בסופו של יום משלמים פחות, וזאת כי לרוב גם אם מוצאים בעיה, היא בשלביה המוקדמים, כך שהטיפול הרבה יותר פשוט וקצר ומכאן שגם יותר זול. עוד נתון מעניין הוא שאנשים שמגיעים אל רופא השיניים בתדירות יותר גבוהה פחות חוששים מהסיטואציה, וזאת בשל שתי סיבות: ראשית הם רגילים להגיע ולשמוע שהבדיקה לא העלתה ממצאים, כך שאט אט מבחינה פסיכולוגית נבנית אצלם חוויה חיובית, ושנית גם אם כן מתגלה בעיה, הטיפול יחסית פשוט, כך ששוב מדובר בחוויה יחסית נעימה, כלומר המטופלים המתמידים למדים שגם אם יש צורך בטיפול, הוא יעבור באופן קליל. 

דוגמה אישית

לצד העובדה שאנשים בוגרים מגלים שיותר נכון להגיע אל רופא השיניים כל חצי שנה (לפי המלצת הרופאים), גם יש לציין שלא רק מדובר בהתנהלות נכונה עבורם, אלא גם עבור דור ההמשך – עבור הילדים שלנו, וזאת כי ברגע שהילד רואה שההורה מקפיד להגיע אל רופא השניים מדי חצי שנה, הוא גם יחפוץ להתלוות אליו לביקורת משלו, ועל כן מדובר בדוגמה אישית - התנהלות נכונה עבור כלל המשפחה.

מרפאת שיניים בירושלים

 

כיצד בוחרים מרפאת שיניים?

לצד העובדה שחשוב להגיע אל רופא שיניים, גם נציין שיש לדעת באיזו מרפאה לבחור,  ועל כן נציין את חמשת הדגשים הבאים:

  1. יש להעדיף מרפאה איכותית שנמצאת בקרבת מקום, כך שאם אתם תושבי ירושלים או האזור, הרי שראוי לפנות אל מרפאת שיניים בירושלים.
  2. יש לבחון את איכות ומבחר הסגל הרפואי.
  3. יש לבחון את איכות הציוד והחומרים הרפואיים.
  4. יש לבחון רף מחירים (מחיר ממוצע מהווה יעד מבטיח).
  5. יש לבחון את רף הסבלנות והאדיבות, ולו על מנת שהתחושה תהיה נעימה. כאשר יש לחדד שאם בוחנים רזומה, הרי שיש לבחון רק המלצות של מטופלים וותיקים, וזאת כי רק הם יידעו לתת תמונה משקפת ואמינה.

לבחור בריא

 

לאור כל זאת, אם גם אתם תושבי הבירה ואתם מחפשים אחר מרפאת שיניים בירושלים המלצות, הרי שיש להשקיע  בבחינה מקדימה, וזאת כי אתם עומדים לבחור מרפאה איכותית שתלווה אתכם לאורך שנים. לסיכום נציין שהגעה תקופתית מסייעת לעלות בזמן על בעיות מיותרות, כגון עששת, נסיגת חניכיים, חורים ומגוון מחלות חניכיים, ועל כן חבל להתגלגל למצבים יותר מסובכים.