מקררים בקליק!

או משקה צונן, אלא הרבה פעמים לשם נחמה ותחושת ביתיות.

רכישת מקרר אינה דבר של מה בכך, יש הרבה החלטות שצריך לקבל עוד טרם הבחירה מהמבחר העצום הקיים היום בשוק. הדבר הראשון שיש לעשות זה להחליט היכן ימוקם המקרר, האם הוא פינתי או ימוקם בתוך נישה מיוחדת בעלת מידות ספציפיות. דבר נוסף ורב חשיבות הוא גודל ומבנה רצוי וכמובן מפתח הדלתות, כמה מקום יש לפתיחה מלאה של דלת או דלתות המקרר לשימוש יעיל ופשוט.

מקררים בקליק!

 

מקרר אינו מוצר גנרי, יש שפע של סוגים, גדלים, מותגים ומחירים. באופן עקרוני, קיימים מספר סוגים עיקריים של מקררים, שמתבססים בעיקר על מיקום תא ההקפאה. מקרר דלת ליד דלת, מקרר 2 דלתות עם מקפיא עליון, מקרר 2 דלתות עם מקפיא תחתון, מקרר רב דלתות בן 3 דלתות או 4 דלתות. למבחר המלא של המקררים היכנסו

 

https://www.electroclick.co.il/category/מקררים

 

חשוב להבין מה הצורך, האם יש דרישה לתא הקפאה גדול או ניתן להסתפק בסטנדרטי, האם עניין הנגישות רלוונטי או חסר משמעות.  רכישה נכונה של מקרר אמורה להתייחס לכל הדרישות והפרמטרים, תוך התמקדות בעיקר בנפח והקיבולת. גם כאן אין אחידות מכיוון שלכל אחד הצרכים והסידור הפנימי הרצוי עבורו. יש מקררים עם מדפים רחבים המותאמים לסירים גדולים, זה רלוונטי למי שמבשל כמויות גדולות וזקוק למקום קירור והקפאה, יש מקררים עם תא רחב במיוחד שמיועד לירקות ופירות וזה מתאים למי שמכניס בריאות למקרר ולתפריט, יש אנשים שמעדיפים שבמקרר תהיה הפרדה בין סוגי מוצרים ולכן חשוב להם שיהיו מגרות גם בחלקו העליון. לכל אדם יש את המקרר המתאים.

 

רבים בוחרים את המקרר גם בהתאם לעיצוב והתאמתו לעיצוב הכללי של המטבח ובגדול להום סטיילינג של הבית כולו. יופי, צבע מעודכן ועיצוב מדליק זאת בהחלט נקודה חשובה להתייחסות, אך יחד עם זאת זה קריטי לבחור במקרר איכותי, העשוי מחומרים עמידים במיוחד. מקררי איכות עשויים מחומרים ייחודיים אשר אינם מחלידים ואינם נשרטים בנקל, יש בהם תאורת לד איכותית שמגיעה לכל חלל במקרר ולעיתים אף במקפיא, מדפי זכוכית חזקים ורחבים וחלוקה פנימית חכמה ודינאמית המותאמת לצרכים המשתנים של הלקוחות.

 

בקטגוריה של איכות חשוב לוודא את איכות הקירור ופיזור הקור בצורה אחידה ומותאמת, ישנה חשיבות אדירה לאחסון מבוקר טמפרטורה וכיום ניתן לרכוש מקרר בעל מערכת קירור היברידית  המאפשרת שמירה על טמפרטורה אחידה ובקרה תמידית המסייעת לחסכון מרבי בחשמל. חסכון אנרגטי הוא עוד מילת מפתח וחשוב לרכוש מקרר בעל דירוג צריכת חשמל מיטבית, ברמה של AAA או A++, עם טכנולוגית אינוורטר החדשנית והחסכונית בחשמל. איכות זאת לא מילה גסה, אך גם נוחות, וחשוב למצוא את המקרר שקל ונוח לנקותו, מבחוץ ובעיקר מבפנים.