מערכת מולטימדיה לרכב - מערכת מקורית ומשודרגת

שיקולים לבחירת מערכת מולטימדיה לרכב

מערכת מולטימדיה לרכבהמלצה חשובה לפי קבלת כל החלטה

כאשר את מחליטים לבצע התקנת מערכת מולטימדיה לרכב הן כחלק משדרוג המערכת המקורית או החלפת מערכת אודיו רגילה במערכת מולטימדיה לרכב או כאשר בכוונתכם להוסיף למערכת הקיימת ברכבכם אלמנטים כגון מצלמות רוורס, מגבר, מסכים נוספים וכו'. פנו אך ורק לחברות התקנה המפעילה טכנאי התקנה מנוסים של מערכות מולטימדיה ואביזרים שאם לא כן קיים חשש שלא תתבצע אינטגרציה מיטבית עם מערכות הרכב הקיימות (כולל בעיות חיווט).

 

מערכת מולטימדיה לרכב לכל פועל...

מערכת מולטימדיה לרכב הפכה בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מכל רכב חדש גם ברמות הגימור של הדגמים הבסיסיים של הרכבים המיובאים כיום לישראל. עדיין ניתן למצוא רכבים אשר אינם מאובזרים במערכת מולטימדיה לרכב אך אלו בעיקר רכבים מגדמים בסיסיים ומוזלים או רכבי עבודה. ברכבים אלה יותקנו מערכות אודיו בלבד אולם כל היצרנים הגדולים מתכננים את הרכב כך שקיימת הכנה להתקנת מערכת מולטימדיה מקורית או תואמת.

מערכת מולטימדיה לרכב - מרכז בידור וכלי תקשורת

למערכות המולטימדיה המותקנות כיום ברכב מכלול רב ממדי של תפקידים. המערכות החדישות מאפשרות האזנה וצפיה בשידורים חיצוניים כמו גם שידור ממקורות מקומיים כגון USB, AUX ובמשוכללות יותר ההתחברות הינה בעזרת Blututh וכן WiFi כך שניתן לבצע אינטגרציה בין הטלפונים ושאר אמצעי האחסון הדיגיטליים לצורך האזנה וצפיה בתכנים. מערכת מולטימדיה לרכב כוללת לרוב גם אפשרות שימוש בתכנת ניווט כגון Waze או תכנת ניווט מבוססת GPS אחרת.

במערכות המקוריות המתקדמות יותר ניתן אף לצפות על מסך המערכת בנתונים המוזנים ממחשבי הרכב.

מערכת מולטימדיה לרכב שמותקנת על ידי היצרן אינה בהכרח המערכת החדישה והעדכנית ביותר. ראוי לציון שמכיוון שקצב התפתחות הטכנולוגיה כל כך מהיר, הרי שרכב שנקנה, לדוגמא, בשנת 2014 ומאובזר בגימור סטנדרטי ומותקנת בו מערכת מולטימדיה לרכב ברמה טובה, כעבור שנתיים שלוש בשנת 2017 ניתן יהיה לבצע שדרוג והתקנת מערכת מולטימדיה לרכב שתעלה באופן משמעותי באיכותה על פני המערכת המקורית שהותקנה ברכב. במקרים אלה ומתוך ידיעה שהרכב ימשיך וישמש את בעליו או בעלים חדשים קימת אפשרות לבצע שדרוג והתקנה של מערכת חדישה ועדכנית מהמערכת המקורית..

מערכת מולטימדיה לרכב ופער הזמנים בין שלב תכנן הרכב לייצורו

גם כאשר מדובר ברכבי היוקרה אשר מאובזרים במיטב הטכנולוגיות הקיימות הרי כאשר מתכננים את הרכב ואפילו אם בעת הייצור מותאמת לו מערכת מולטימדיה לרכב המשוכללת והמתקדמת ביותר הרי שקצב התפתחות הטכנולוגיה הינו כזה שלעתים כבר בשנה הראשונה יגיע בעליו של רכב יוקרה ויתקין ברכבו מערכת מולטימדיה לרכב חדישה ומשוכללת מזאת המקורית שתוכננה והותקנה ברכב בעת ייצורו.

ניתן כיום למצוא אצל ספקים גדולים לאביזרי רכב, יבואנים ומתקינים, מגוון גדול של מערכות מולטימדיה תואמות מקור לכל דגמי המכוניות של היצרנים המובילים ובמגוון מחירים הנעים ממאות שקלים וכמובן עד לאלפים רבים. נחזור ונדגיש כי משהחלטתם לבצע התקנת מערכת מולטימדיה לרכב ברכב שלכם מומלץ לאתר חברה וותיקה ואמינה שתבצע עבורכם את השדרוג.

 

מערכת מולטימדיה לרכב