מהי מערכת ישיבה מתכווננת עם ריקליינרים?

כולנו אוהבים להגיע הביתה אחרי יום עבודה קשה, לחלוץ נעליים בבעיטה, להתיישב באנחה על הספה עם כוס תה או בקבוק בירה ביד ולהניח רגל על רגל על שולחן הקפה או הדום הרגליים. מנוחה אמיתית.

לשבת רגל על רגל

כשאנחנו אומרים שמישהו יושב "רגל על רגל", אנחנו מתכוונים שהוא רגוע לחלוטין. הסיבה שהמונח "רגל על רגל" השתרשה בשפה כמצב המנוחה האולטמטיבי היא כי פשוט אין דבר מפנק יותר ממצב המנוחה המושלם של ישיבה עם רגליים בגובה. אולי זה יכול להסביר את הפופולריות הגבוהה לה זוכים מערכות ישיבה ריקליינר מתכווננות. במערכת ישיבה מתכווננת עם ריקליינרים, הכורסא מחביאה בתוכה פינוק מיוחד: מערכת קפיצים וצירים המאפשרים להישען אחורה בנוחות ולהניח רגליים על הדום.

 

מערכות הישיבה המתכווננות עם הריקליינרים שלנו עובדות בצורה מאוד פשוטה. בצד הכורסא יש ידית קטנה המחוברת לקפיץ בתוך החלקם התחתון של הכורסא. משיכה קלה בידית משחררת את הקפיץ והחלק התחתון של הכורסא מתרומם לכדי חצי מיטה כך שהרגליים שלנו מונחות בנוחות על הדום המחובר לספה. הישענות אחורה מורידה את גב הספה כך שהספה נפתחת למעין מיטה נוחה ומפנקת.

מערכת ישיבה מתכווננת עם ריקליינרים- גם נח, גם בריא

הטיפול הראשוני לאנשים שהתעלפו הוא הרמת הרגליים שלהם. הסיבה לכך היא שבמהלך היום, כח הכבידה מושך את הדם בגוף שלנו לעבר הרגליים, והגוף עובד קשה מאוד להחזיר אותו למעלה, לכיוון המוח שלנו. אנחת הרווחה שאנו נאנחים כשאנו מתיישבים ומניחים רגל על רגל מגיעה עמוק מתוך החזה והלב, שמוקירים לנו תודה על כך שאנו מקלים את העבודה שלהם. נכון, הלב וכלי הדם שלנו טובים מאוד בעבודת הזרמת הדם ברחבי הגוף, אבל גם הם צריכים מנוחה אחרי יום עבודה קשה.

 

במערכת ישיבה מתכווננת עם ריקליינרים, אנחנו מפנקים את הגוף שלנו בישיבה בתנוחה המקלה על הגוף שלנו, ומאפשרים ללב שלנו לנוח אחרי יום עבודה קשה ולהתאמץ פחות בהזרמת הדם ברחבי הגוף.

מתנה שממשיכה לתת

כשאתם מפנקים את עצמכם במערכת ישיבה מתכווננת עם ריקליינרים, אתם בעצם נותנים לעצמכם מתנה שנשארת איתכם בבית לשנים ארוכות. מערכות ישיבה מתכווננות עם ריקליינרים אינם נראים שונה ממערכות ישיבה רגילות, אך הן מפנקות הרבה יותר. מערכת ישיבה מתכווננת עם ריקליינרים מיועדת לאנשים שאוהבים יופי, נוחות ולייף סטייל אמיתי.