מסאז זוגי בתל אביב.

חייבים להשקיע בזוגיות? צריכים זמן זוגי אינטימי רק לכם בלי הילדים ובלי אף אחד אחר? צריכים, לפחות יום אחד של הירגעות, טיפולים ושלווה? אין כמו לעשות את זה עם מסאז זוגי בתל אביב. למה? כי הוא משלב בריאות, חוויה ומנוחה אמיתית יחד עם רומנטיקה ו"אמרלד ספא" הוא המקום לעשות את זה. החיים לוחצים ולא משאירים אויר צאו קצת מהשגרה באו לספא.

מה זה אומר מסאז זוגי בתל אביב?

מסאז זוגי בתל אביב כשמו כן הוא, טיפול מפנק שחווים בשניים ועל ידי שני מטפלים, שתי מטפלות או מטפל ומטפלת. יש מגוון של טיפולים כמו טיפולי גוף, טיפולי פנים, טיפולים מהמזרח או עיסויים קלאסיים. אלו יכולים להיות בשילוב של שמנים חמים, קרמים ריחניים וחומרים איכותיים שונים. כל אחד במיטה משלו והמטפלים מעניקים למטופלים חוויה בלתי נשכחת. טיפול כזה הוא בדרך כלל בן 45 דקות אך אם הזוג רוצה יותר זה אפשרי, כמובן שבתשלום נוסף. אך אם כבר עושים מסאז זוגי כדאי לשלב אותו עם פינוקים נוספים.

מה מציע מכון ספא?

אנו מציעים מסאז זוגי בתל אביב אך לא רק. אנו מציעים אלמנטים מפנקים נוספים להשלמת החוויה, אלמנטים כמו סאונה יבשה או רטובה, ג'קוזי כייפי במיוחד, פינת שתייה חמה וקרה ובדרך כלל גם עוגה ליד. אתם יכולים כמובן להפוך את היום הזה כולו ליום של פעילות חווייתית זוגית מרגישה ולשלב עם ארוחה טעימה, טיול באזור או כל דבר אחר.

 

emeraldspa

 

היום קשה יותר מאי פעם לשמור על אש הזוגיות. יש יותר ויותר לחצים מסביב, המרדף האין סופי אחרי הפרנסה ועוד דברים רבים אחרים. מי שלא ייקח פסק זמן מהחיים, מי שלא יתאמץ כדי שהזוגיות שלו תפרח ימצא את עצמו בבעיה ומסאז זוגי יכול בהחלט להיות יריית הפתיחה להשקעה בזוגיות.