מניעה ראשונית של סרטן צוואר הרחם

בחיים מעט מאוד דברים בטוחים או וודאיים במאה האחוז והבריאות של כל אחת מאתנו היא אחד הדברים הכי עדינים ושבריריים שיש. במקרה בו אנחנו מגלות שאנחנו חולות במחלה קשה הקושי והשבר שלנו גדולים ואנחנו יכולים לחוות חרדה גדולה מאוד. התמודדות עם מחלה כמו מחלת הסרטן יכולה להיות נסבלת יותר כאשר הגילוי של המחלה הוא מוקדם ואפשרויות הטיפול בה הן רבות יותר. מניעה ראשונית של סרטן צוואר הרחם יכולה לסייע מאוד בהתמודדות עם המחלה ולמנוע מצב בו היא תסכן חיים ותוביל לטיפולים חריפים מאוד.

מניעה ראשונית של סרטן צוואר הרחם

סרטן צוואר הרחם – מה זה בעצם אומר?

 

סרטן צוואר הרחם היא מחלה שנשים חולות בה. המחלה עצמה אלימה מאוד והיא כוללת התמודדות עם טיפולים שונים כנגד מחלת הסרטן כמו ניתוחים וטיפולים כימיים שונים. המחלה של סרטן צוואר הרחם נגרמת ברוב המקרים כתוצאה מהידבקות בווירוס הפפילומה. ניתן לגלות את המחלה דרך מגוון בדיקות כולל בדיקות פאפ אצל רופא הנשים אחת לשנה, בדיקות דם, בדיקות אולטרה סאונד אבחנתיות לצוואר הרחם ועוד... .

איחור באבחון סרטן צוואר הרחם ותביעת רשלנות רפואית

 

איחור באבחון סרטן צוואר הרחם יכול להוביל למפח נפש ולמצבים מסכני חיים. במקרה בו הרופא או הצוות הרפואי שטיפלו בנו איחרו לגלות מצב שבו אנחנו חולות בסרטן צוואר הרחם יש לנו עילה לתבוע אותם בתביעת רשלנות רפואית. תביעות רשלנות רפואית כנגד רופאי נשים בגין איחור באבחון סרטן צוואר הרחם צריכות לכלול חוות דעת רפואיות המוכיחות את האיחור באבחון ואת העבודה שאבחון מוקד היה אפשרי. החשיבות של האבחון המוקדם גדולה מאוד כי היא יכולה למנוע טיפולים רפואיים קשים כמו כריתת רחם למשל והיא יכולה למנוע מצבים של אי פיריון בעתיד.

 

במקרה בו אנחנו חולות בסרטן אנחנו יכולות בהחלט להתייעץ עם עורך דין מומחה לרשלנות רפואית ולבדוק האם יש לנו תיק וסיכוי לזכות בתביעת רשלנות רפואית כנגד הרופא שלנו, על מנת שנוכל למצות את הזכויות המשפטיות שלנו עד תום ולמען הרווחה האישית והבריאותית שלנו בעתיד.