מנוף לרכב ושיפור איכות החיים למוגבלים בתנועה

מוגבלות בתנועה מציבה אתגרים רבים בפני הסובלים ממנה. אחד האתגרים המשמעותיים הינו ההעמסה של כיסא הגלגלים או של מטען אחר לרכב. בהעדר מנוף לרכב, האפשרויות בפני מי שהוא מוגבל בתנועה הן מצומצמות. אפשרות אחת היא שבכל מקום שאליו אמור להגיע האדם המוגבל בנידות, יהיה כיסא גלגלים זמין, או לכל הפחות אדם שיוכל לסייע לו. מנוף ההרמה המותקן בכרב, מסייע לנכה הסובל ממוגלות בתנועה, להפחית באופן משמעותי את התלות שלו באנשים אחרים. מהו מנוף ההרמה לרכב כאמור לעיל? כיצד יכול מנוף כזה לשפר את איכות החיים של הנכה המוגבל בתנועה היכן ניתן לרכוש ולהתקין מנוף כאמור ברכב הייעודי של הנכה? על כל השאלות הללו נשיב בהמשך המאמר.


מנוף הרמה ורכב – מה זה בעצם

מנוף לרכב הוא מנוף ייעודי, המותקן ברכבו של הנכה ומסייע לו להרים ולשאת ציוד וחפצים כבדים ברכב. המנוף כאמור יכול להרים את פריט הציוד המבוקש מהקרקע, ולהניח אותו בזהירות בתא המטען של הרכב. כשמתעורר הצורך, אותו מנוף עצמו יוריד את הציוד בחזרה לקרקע. מנוף ההרמה כאמור פותר כמה וכמה בעיות בפעולה הפשוטה הזאת. בראש וראשונה, הוא מגדיל את העצמאות של מי שסובל ממגבלה בתנועה, גם אם היא רצינית. מרגע שמנוף כאמור מתקן ברכב, פוחתת מאד התלות של האדם הנכה בסביבה וניתן להעמיס בעזרתו כל ציוד, החל מעגלת הנכים וכלה במצרכים שנרכשו בסופרמרקט.


מנוף לרכב וחיים טובים נותר

מנוף לרכב מפחית, כאמור, את התלות של הנכה בסביבה. התלות הזאת מגבילה את טווח הפעולה של הנכה מצד אחד, ומחייבת את הסובבים אותו להיות קשובים ביתר שאת לצרכים שלו. ככל שפוחתים הצרכים שלו, ובעיקר הצורך להסתייע בחברים, בני משפחה ואף בעזרה בתשלום, כך גדלה העצמאות של המטופל. באמצעות הפיתרון הכל כך פשוט והכל כך גאוני, יכולים החיים של הנכה להשתנות מהקצה אל הקצה.
אם יש לך עניין בהתקנת מנוף לרכב שלך, זה המקום הנכון עבורך. המקצוענים של סיג תעשיות יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך בבחירה והתאמה של המנוף המתאים ביותר עבורך ובשיפור משמעותי של איכות החיים.

 

התקנה מהירה ויעילה

מנוף לרכב מורכב על ידי איש מקצוע במהירות ובמקצועיות. ההרכבה אינה דורשת הרבה אלא כמה תנאים בסיסיים - גישה חיובית ורכב תקין. יעילות המנוף עשויה להיות רצינית, המנוף יכול לעזור הרבה מאד ובנוסף ולשדרג את חייו של איש המקצוע שזקוק לו. הוא יכול לחסוך את המאמץ הפיזי שכרוך בלשאת דברים כבדים, הוא יכול לצמצם את כוח האדם בעסקים רבים ולהפוך את העבודה הלא פשוטה ליעילה יותר ופרקטית הרבה יותר. ישנם מנופים מגוונים שיכולים לשאת משקלים שונים וכמובן שיש טווח מחירים רחב למתקנים הללו והם יכולים לסייע בצורה רחבה בפעולות שונות.

 

 

 מנוף לרכב ושיפור איכות החיים