רגע לפני שקונים ארון, הכירו את מנגנוני הסגירה של דלתות הזזה

הכירו את מנגנוני הסגירה של דלתות הזזהניתן לומר שכיום אין כמעט בית שאין בו ארון עם דלת הזזה, במיוחד בבתים המעוצבים בסגנון מודרני המתאפיין בניצול מקסימלי של כל פינה. ארון עם דלת הזזה מאפשר לנו מצד אחד לחסוך מקום בחלל ללא פתיחת דלתות לתוך החלל, ומצד שני לעטר את החלל במגוון צורות, הדפסים, מראות ואפילו להתקין טלוויזיה נסתרת על דלת הארון.

 

אולם, חשוב להבין שהפרמטר המרכזי בארון הוא מנגנון הסגירה שלו, זה שיאפשר לכם ליהנות מאיכות חיים יום יום. ישנם סוגים שונים של מנגנונים לדלתות הזזה, כאשר לכל אחד יש את היתרונות ולעיתים גם את החסרונות שלו. מכיוון שאנו פותחים יום יום את דלת הארון, עלינו לרכוש מנגנון סגירה חזק שילווה אותנו בבטחה שנים רבות.

 

הכירו את סוגי המנגנונים הנפוצים בשוק

בעולם קיימים שלושה סוגי מנגנוני סגירה ופתיחה המחוברים לדלתות הזזה של הארון; רחף, קו ישר מסילה על הרצפה והתקרה. בואו נראה מה ההבדלים ביניהם, ומה חברת דלקוב מציעה לכם.

מנגנון רחף

מנגון סגירה ופתיחה מסוג רחף, כשמו כן הוא. המנגנון מעוצב בצורה אסתטית, כך שנראה שהדלת מנותקת מהרצפה ומהתקרה והיא פשוט מרחפת באוויר. המנגנון הוא פטנט ייחודי המאפשר ליצור ארונות הזזה ללא צורך במסגרת וגם לא במסילות בולטות למעלה ולמטה, כך שמדובר בארון בעל מראה אסתטי מושלם. האשליה של המראה המרחף כבש צרכנים בכל רחבי העולם, ומאפשר להם להיפטר מהמסילות שהעלו אבק לטובת מראה נקי.

ארון עם מנגנון רחף מאפשר ליהנות גם מיתרונות נוספים מעבר למראה האסתטי שלו כמו שטח אחסון גדול יותר, משום שהדלתות נמצאות מחוץ לארון ולא בתוכו, הסגירה נעשית הרמטית ואינה מאפשרת הצטברות אבק במסילות והיא נוחה מאוד לסגירה ופתיחה.

 

היתרונות הבולטים של ארונות רחף של דלקוב

ארונות הרחף של דלקוב לא רק מעוצבות בצורה ייחודית ויפה, הם גם איכותיות ברמה גבוהה במיוחד. הארון כולל המנגנון איכותי במיוחד מתוצרת אירופאית בלבד, נמשיך בכך שמנגנון ארונות הרחף שונה משאר המנגנונים מבחינת טכנולוגיה, כיוון שמנגנון עובד על ידי מערכת דריכה (קפיץ דריכה). משמעות הדבר היא שלעולם לא יכולה להיות תקלה בארון, לא דלת תקועה, לא דלת נופלת, לא מצב שהדלת יצאה מהמקום וכו'.

 

ארונות קו ישר או קו אפס

ברוב הארונות ישנו הבדל בין דלת אחת לשנייה, בעיקר בארונות עם מסילה או בארונות רחף, אך בארון דלתות הזזה בקו אפס הדלתות נסגרות באותו קו במראה מעוצב וחדשני ולא אחת על השנייה. הפטנט בארון קו ישר שהדלתות מוצגות בפלטה אחת גדולה, ולכן בדרך זו ניתן לייצר כל עיצוב רצוי על הארון ולקבל מרא של קיר חלק במראה אסתטי מושלם.

הארונות קו אפס של דלקוב מגיעים  עם מנגנון מבית raumplus הגרמני, כאשר  ניתן לשלב את הדלתות עם זכוכית, הדפסים או צבע בתנור בהתאמה אישית לבחירת הלקוח.

 

ארון הזזה מסילה

ארון עם מסילה הוא הדגם המסורתי הוותיק ביותר, אותו נתן למצוא בארונות הזזה ישנים מאוד, אך ישנם כאלה שעדין מעדיפים את המראה הישן והטוב. בארון מסילה, דלתות הארון ינועו על גבי שתי מסילות הנמצאות אחת ברצפה ואחת בתקרה. דלתות המסילה של דלקוב מיוצרות עם מנגנון ייחודי מתוצרת גרמניה המבטיח עמידות למשך שנים רבות.

 

לאתר דלקוב ארונות http://www.delkoub.com

מנהל השיווק tamir@delkob.co.il