מכונת תפירה יוקי: לתפור כל חלום כיד הדמיון

תופרים מתחילים? מקצועיים? מחפשים מכונת תפירה איכותית? מכונת תפירה אוברלוק? ביתית? במידה ואתם נמנים עם אלו שמעדיפים לרכוש מוצרים איכותיים ברמה בלתי מתפשרת, אזי כדאי לכם לבדוק את מכונות התפירה היפניות של חברת יוקי, הנחשבת לאחת מהטובות והמובילות בעולם בתחום מכונות התפירה. חברת יוקי נוסדה בשנת 1938, והחל משנת 1947 החלה בייצור מכונות התפירה הביתיות.

בשנת 1976 החלה לשווק מכונות תפירה אוברלוק ושנתיים מאוחר יותר פיתחה את משחיל המחט וקוצץ החוטים האוטומטיים הראשונים בעולם עבור מכונות תפירה ביתיות. ממרכז התפירה של אווה גזית מסבירים שמדובר במכונות באיכות גבוהה מאוד וקלות תפעול, המותאמות הן לעבודות תפירה סטנדרטיות והן לעבודות קווילט (תפירה אמנותית יצירתית).

 

מכונת תפירה יוקי מדגם אוברלוק MO-644D

אחת ממכונות התפירה המומלצות ביותר כיום היא יוקי מדגם אוברלוק MO-644D. מדובר במכונת תפירה אוברלוק מקצועית ברמה גבוהה, הכוללת 2, 3 ו-4 חוטים, שתי מחטים, תפר קישוט ומערכת דיפרנציאל שנועדה למנוע התכווצות או התרחבות של הבד.

הדגם מתאפיין בתפר אוברלוק צר לגימור מושלם בכל סוגי הבדים, לרבות בדים דקים, מה שמאפשר לכל תופר מנוסה או מתחיל לתפור בקלות כמעט כל פריט, החל מבגדי ספורט ותיקונים פשוטים ועד לשמלות ערב מפוארות ועבודות קווילט, דבר המעיד על איכות המכונה ואמינותה.

כמו כן, מכונת התפירה קלה לתפעול ונוחה לשימוש ובעלת מערכת השחלת החוטים ידידותית ופשוטה. המכונה מגיעה עם אחריות יצרן לשנתיים, כשלצדה ניתן לרכוש מגוון כלים ואביזרי תפירה שונים.

 

 

מכונת תפירה יוקי מדגם אוברלוק MO-654DE

מכונת תפירה מומלצת נוספת היא יוקי מדגם אוברלוק MO-654DE. ממרכז התפירה של אווה גזית מציינים שדגם זה נחשב בקרב אנשי המקצוע כמכונת האוברלוק האולטימטיבית, מאחר והיא מתאימה אופטימלית לכל צורכי התפירה לשימוש מקצועי וביתי. המכונה כוללת אופציה ל-2, 3 ו-4 חוטים, תפר שרשרת עם שליטה על אורך תפר ומערכת דיפרנציאל למניעת כיווץ או מתיחה של הבד.

כמו כן, במכונה ישנו כפתור ליצירת תפר דק (עבור שמלות כלה, צעיפים, מטפחות, בדי שיפון וכן הלאה), מערכת השחלת גרייפר אוטומטית מתקדמת ומפסק בטיחות למניעת פעולתה של מכונת התפירה בזמן שהדלתות פתוחות. מפסק הבטיחות הנו חיוני ביותר, ובפרט כשמדובר בסביבת עבודה ביתית עם ילדים. המכונה משווקת עם אחריות יצרן לשנתיים.

 

 

יוקי