מכונת סימון בעלת שימושים מגוונים


כל יצרן, משווק או יבואן זקוק לפתרונות סימון ייעודיים. כאשר משווקים מוצרים בקנה מידה רחב, לא ניתן לרשום או לסמן פרטים חיוניים על אריזות או על מוצרים באופן ידני. גם לא תמיד אפשר או כדאי לבצע עדכון באמצעות מדבקות. זה פשוט לא מעשי ולא יעיל, כאשר יש חלופה הרבה יותר טובה.

 

על מנת לבצע את המשימה בצורה טובה וללא תקלות יש צורך במכונה מתאימה, מכונת סימון איכותית ומקצועית. 


מכונת סימון בהזרקה של דיו


מכונות סימון איכותיות יכולות להבטיח סימון קריא וברור לעין. את התוצאה הזאת ניתן להשיג בזכות טכנולוגיה מתקדמת של הזרקת דיו. היישומים הם מגוונים מאוד וכמעט חסרי תקדים. אך לפני שנרחיב על כך, נציין כי המכונות המתקדמות יכולות לפעול גם ללא צורך במדחס. ללא הזרקה של אוויר דחוס, זו הפעלה שמונעת תקלות ומאפשרת הדפסה של סימונים גם בקווי ייצור מאוד עמוסים. עוד סימון ועוד סימון, על כל מוצר או אריזה שרק תרצו.


כל היישומים באים בחשבון


בעזרת מכונת סימון יעילה וטובה ניתן להשתמש למגוון רחב של יישומים. למשל, ניתן לבצע סימון על אריזות מזון, עבור יצרני ומשווקי מזון. למשל, אפשר לסמן את התאריך של הייצור או את התאריך האחרון לשיווק. ניתן לסמן קודים וסימונים בייצור סדרתי. ניתן לסמן על גבי פלסטיק, עץ, מתכת או זכוכית. גם בתחום הרפואה ניתן לסמן, על מזרקים, תרופות, אריזות של קפסולות. גם בתעשיית האלקטרוניקה והשבבים יש שימוש רב. ניתן לבצע הדפסה של נתונים מספריים, מילים, אותיות, ברקודים ועוד.


שילוב בקו ייצור ותוצאות מעולות


את מכונות הסימון המובילות ניתן בקלות לשלב ולהטמיע בקו ייצור מכל סוג. ההפעלה מאוד פשוטה כאשר יש צג מגע שבו ניתן לעדכן את טיב ההדפסה. עוד ראוי לציין כי מכונת סימון מעולה לא סובלת מתקלות שאתם אולי מכירים. הדיו לא מתייבש ואפשר להמשיך ולהפעיל גם לאחר השבתה ארוכה. התחזוקה פשוטה ביותר, התפעול נוח והתוצאות – הכי טוב שיש.

 

מכונת סימון