מי רוצה הכנסה נוספת ?

אנחנו חיים בעידן המודרני, עידן בו בין השאר הצריכה רק הולכת וגדלה. המחירים רק הולכים ומאמירים, ההוצאות הולכות והופכות לכבדות יותר ויותר, אבל מצד שני, המשכורות לא ממש עולות ואם הן עולות אז במעט יחסית להוצאות. כל אחד מאיתנו כמעט, בעיקר מי שמוגדר מעמד הביניים צריך הכנסה נוספת, הכנסה שתזריק מעט חיים לחשבון הבנק שלו, תגדיל אותו ותאפשר לו לחיות ברמה גבוהה יותר. עם הכנסה כזו אפשר יהיה להתמודד עם המינוס בבנק אם ישנו, ואם לא, להגשים יותר חלומות. אין מה לעשות, מה שאמרו לנו כשהיינו ילדים ש"כסף זה לא דבר חשוב" מתגלה בבגרותנו כמשפט סתמי ולא נכון, ויש אפשרות מצויינת להכניס עוד כסף לחשבון הבנק.


הכנסה נוספת כניצבים

תעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והפרסום עושה שימוש בעיקר בשחקנים. הם אלו שאנחנו רואים דומיננטיים על המסך והם אלו שזו העבודה הקבועה שלהם, בהתאם כמובן לכמה שהם מצליחים לקבל. אבל בשביל לבנות סצנה שתיראה אמיתית לא מספיק השחקנים הדומיננטיים שעל המסך וצריך גם את האנשים שמהווים מעין "תפאורה". כך לדוגמא סצנה שמצולמת בשוק, חייבת לכלול אנשים מסביב שמוסיפים אותנטיות לסצנה וקונים ברקע מהמוצרים בשוק. אנשים אלו נקראים ניצבים והם עושים את עבודת המשחק שלהם, אבל בשבילה לא צריך ניסיון. אם אתם רוצים הכנסה נוספת כניצבים זו יכולה להיות אופציה מצוינת בשבילכם. 

 

מי רוצה הכנסה נוספת


להשתלב בתעשייה ולקבל את 5 דקות התהילה

מי לא היה רוצה להיות קצת מפורסם ומי לא היה רוצה להגשים חלום ולהיות שחקן? יש לא מעט אנשים שהיו מאוד רוצים להיות חלק מהעולם הזה, ועבודה כניצבים יכולה להיות בדיוק מה שצריך. עבודה כניצבים היא לא רק הכנסה נוספת אלא כניסה לעולם הזוהר, עולם מרתק ומלא חיים. כניסה לעולם הזה גם יכולה להוביל למקומות בלתי צפויים כמו במאי שרואה כישורי משחק כניצב ומחליט לקדם אותו לשחק בסצינה מסוימת. התשלום ליום צילומים הוגן והעבודה נוחה ובאווירה נעימה. אין שום סיבה שלא תבחרו בה כעוד עבודה, וב"טייק 2" ישמחו לשלב אתכם בעבודות מגוונות.

 

אם כן, אפשר למנות מגוון אופציות להכנסה נוספת. יש כאלו המנסים את מזלם בפתיחת עסק עצמאי, וזאת בחפיפה לעבודתם כשכירים, בעוד ישנם המעדיפים לפתח אפיק חדש ולפנות להכשרות בתחומים בהם יש ביקוש.
בנוסף על כך, הצוות המקצועי של חברת TAKE2, סוכנות הליהוק הותיקה והמוכרת בישראל, מסביר שישנה חלופה הולמת לכל האפשרויות שנאמרו כאן, ליצירה של הכנסה נוספת, כזו שמניבה תוצאות אבל ללא צורך של השקעה כספית או נטישת מקום העבודה.

העבודה המדוברת היא בתחום הניצבות עבור תכניות טלוויזיה, פרסומות וגם סרטים. תחום הניצבות איננו מצריך ניסיון מסוים, כישרון או חזות מרשימה, אלא בעיקר רצון לעסוק בתחום מתגמל ומעניין. מה שנדרש זה יצירת קשר עם אחת מסוכנויות הליהוק המוכרות, להירשם ולחכות לאודישנים.

 

 

פרסום עסקים באינטרנט - צימפי
המלצות טיולים בארץ
תכשיטים נגד עין הרע
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
קרקע באנר פנימי