מיתוג בפייסבוק

מיתוג בפייסבוק זו הדרך המודרנית והנכונה ביותר למתג את העסק שלכם. אם אתם רוצים לבנות מוניטין טוב, להגיע אל קהל היעד שלכם בצורה הרבה יותר טובה ונכונה, לבנות קהל לקוחות מרשים ורחב ולשווק את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר, מיתוג בפייסבוק יוביל אתכם לכל המטרות הללו, ובאופן מיידי ומהיר במיוחד.

למה מיתוג בפייסבוק עובד בצורה כל כך טובה? מה היתרונות של מיתוג בפייסבוק? קראו את המאמר הבא ותמצאו תשובות לשאלות הללו ולכל מה שרציתם לדעת על דרכי המיתוג בפייסבוק, וכיצד המיתוג הזה, בזירה הדיגיטלית, מסייע לעסק שלכם בזירה הפיזית ומחזק אותו באופן מרשים ומהיר במיוחד.

 

התמודדות נכונה יותר מול המתחרים

גם אם העסק שלכם הוא עסק פיזי ולא דיגיטלי, אתם מתמודדים היום מול תחרות רבה מאוד, ולא משנה באיזה תחום אתם עוסקים. לא משנה אם מדובר בחנות מכולת או במשרד עורכי דין, התחרות היא רבה מאוד, והדרך להתמודד מול התחרות ולנצח את המתחרים הינה ללא ספק מיתוג בפייסבוק.

 

המשמעות של מיתוג בפייסבוק היא למעשה להפוך את העסק שלכם למוכר יותר. כאשר אדם גולל את הפיד שלו בפייסבוק ומגלה יותר ויותר מידע עליכם, נחשף לשירותים ולמוצרים שלכם ושומע עליכם יותר, כאשר הוא יעבור ליד העסק הפיזי שלכם, הסיכויים גדולים לכך שהוא יכנס דווקא אליכם ולא לעסקים מתחרים עליהם הוא לא שמע או לא מכיר.

 

שימוש בפסיכולוגיה אנושית בעידן דיגיטלי

המוח שלנו כבני אדם קולט דברים, לעיתים אפילו בלי שנשים לב לכך. חשבתם פעם איך קוקה קולה הצליחה להגיע למותג מוביל בכל רחבי העולם? פשוט מאוד – מיתוג. בכל מקום בו תהיו, תראו את בקבוקי החברה, ובתחילת דרכה, היא דאגה לכך שהלוגו שלה יופיע בכל מקום. בין אם זה היה פרסומות רחוב, עיתונים, חסויות ואפילו פוסטרים ועטיפות תקליטורים. אבל אז, לא היה פייסבוק, והיום יש.

היום אתם יכולים לפעול בדיוק כמו מותג גדול ולשווק את העסק שלכם בצורה שבה הוא יופיע ממה בכל מקום. מיתוג בפייסבוק מאפשר לכם לגרום לכל לקוח שמתעניין במה שאתם מציעים, או נמצא בסביבת העסק, לראות את המותג שלכם, וברגע שבאופן פסיכולוגי הוא מכיר את המותג או שמע עליו, רוב הסיכויים שהוא יפנה דווקא אליו.

 

חשיפה ממושכת לאורך כל היום

פייסבוק עובד 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, וכך גם הפרסום שלכם. מיתוג בפייסבוק מאפשר לאנשים לראות את העסק שלכם, לשמוע על המותג שלכם או אפילו רק לצלם במוח את הלוגו שלכם, אפילו בזמן שאתם בכלל ישנים. החשיפה הזו מושכת את קהל היעד, וברגע שהם יזהו את המותג ברחוב, באתר כל שהוא או בכל מקום אחר – הם באופן אוטומטי יפנו אליו, וזו הסיבה לכך שעבודות מיתוג בפייסבוק עובדות באופן יעיל כל כך.