מטבח זכוכית: חומר הגלם האהוב הגיע למטבח שלכם

מטבח זכוכית נשמע כמו עניין די מפתיע, על פניו. אחרי הכל, אנחנו רגילים לפגוש זכוכית בדלתות, בחלונות, לעתים גם בשולחנות ורהיטים נוספים, אבל במטבח, הזכוכית היא בגדר הפתעה.

בשבילנו בבר גל, זכוכית היא חומר גלם לגיטימי לחלוטין במטבחים שלנו, ואנו מייצריםם מטבחי זכוכית מפוארים, יפים וחשוב לא פחות – כאלו שמחזיקים מעמד במשך שנים ארוכות. אם הצלחנו לסקרן אתכם, בואו לגלות עוד על מטבח זכוכית.

מטבח זכוכית: איך זה עובד?

ראשית, רצוי שתכירו מושג חדש – חיסום. בעת שימוש בזכוכית במטבח, כמובן מן הראוי לבחור בזכוכית יציבה ככל האפשר, ואכן, אנו משתמשים בזכוכית מחוסמת בעובי 6 מ"מ.

הזכוכית באה לידי ביטוי בצורה של חיפויים. כלומר, מטבח זכוכית פירושו מטבח שבו הקירות וכן הדלתות מקבלים חיפוי של זכוכית. הזכוכית, בתורה, מעניקה למטבח מראה יוקרתי, נחשק, עדין וקלאסי. בקיצור, כל מה שתרצו שיאפיין את המטבח שלכם.

אגב, תופתעו לגלות שהחיפויים, שכאמור מגיעים לרוב על גבי משטחים, לא שבירים כפי שאתם עשויים לחשוב. מטבח זכוכית דווקא נחשב בתור מטבח עמיד להפליא. הוא שורד מכות, מהלומות, שריטות ועוד, ונשאר יציב ושלם.

מטבח זכוכית מבטיח לכם מראה יוקרתי ונחשק שישווה לבית כולו המון סטייל על זמני שימשיך ללוות אתכם עוד שנים ארוכות. כמו כן, ההשקעה בו לחלוטין מצדיקה את עצמה בטווח הרחוק

מטבח זכוכית: מה שחשוב שתדעו

מעבר למטבח זכוכית זו החלטה שצריך להיות שלמים איתה, כמו כל החלטה בדבר מטבח חדש. אחרי הכל, מטבח לרוב מלווה אותנו במשך שנים ארוכות, ולכן אי אפשר להמעיט בחשיבותו.

אגב, אתם לחלוטין מוזמנים לשלב זכוכית במטבח שלכם ולא ללכת על מטבח שכולו זכוכית, מאל"ף ועד ת"ו. אתם יכולים לשלב אלמנטים כמו משטח עבודה מזכוכית, ארונות מזכוכית, אפילו ידיות לארונות מזכוכית. אפילו לפרטים הקטנים יש את האימפקט שלהם, מה גם שזכוכית נחשבת חומר גלם יציב ואיכותי.

שימו לב שזכוכית מצריכה התייחסות מיוחדת. אמנם קל לנקות אותה, שזה פלוס גדול במטבחים, אבל קל גם לראות סימני לכלוך, כך שתצטרכו להיות בהיכון עם חומרי ניקוי אם הדבר מפריע לכם.

יש כל כך הרבה אופציות במטבח זכוכית

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להחליט. פשוטו כמשמעו. אתם מוזמנים לבחור את מינון הזכוכית, מנגיעות קטנות ועדינות ועד המטבח כולו, אם תרצו. אתם מוזמנים לבחור את הצבע של הזכוכית כאשר האופציות נעות מלבן, דרך בז' ושמנת ועד שחור. אתם מוזמנים לבחור את הדוגמה של הזכוכית. הרשימה, כמובן, נמשכת ונמשכת.

בכל מקרה, בבר גל כבר מיומנים בחומר הגלם הייחודי הזה. אנחנו נשמח להתאים לכם מטבח שתפור עליכם, וללוות אתכם לאורך כל הדרך, עד שתהיו הכי מרוצים שיש.