מטבחים

שינוי וחידוש של המטבח זה דבר שמשפיע על הבית כולו, הן מבחינה וויזואליות והן בהיבט התפעולי של חיי היומיום. רובכם ככל הנראה מבלים לא מעט שעות במטבח, במיוחד אם יש בתוכו פינת ישיבה שהופכת אותו גם לחדר שבו אוכלים את רוב הארוחות. עיצוב מטבחים איכותי הוא כזה, המאפשר ללקוח לתכנן את החדר הזה באופן שיעניק כמה שיותר סיוע ותמיכה להתנהלות בבית ויאפשר תחושה נעימה בכל רגע ששוהים בתוכו. הכרה לעומק של שלל מאפייני המטבח וחשיבה על החיים שלכם ולוח הזמנים המאפיין את המשפחה, יעזרו לכם לתכנן מטבח העונה על צרכי הדיירים כולם וגורם לכולם לרצות להגיע אליו בכל הזדמנות.

מטבחים יכולים להביא לידי ביטוי יצירתיות יחד עם פרקטיקה

ייתכן ואתם חולמים על מטבח מסוים ורואים בעיני רוחכם את החדר המושלם שבו תבשלו, תקצצו, תטגנו ותאפו. אולי אתם גם יודעים כבר בדיוק איזה תנור תרצו לרכוש ומהו המותג של המיקסר תרצו שיהיה מונח על השיש, כמו גם השייקר הענקי שחלמתם עליו. אך זכרו שתכנון של מטבחים אינו מתחיל בשלב רכישת אביזרי החשמל, אלא הרבה קודם לכן.

 

תנו ליצירתיות שלכם חופש וחישבו על הגוונים שתרצו לראות כשתקומו בבוקר להכין קפה ולטגן חביתה. חישבו על השקט של פתיחת וסגירת מגירה עם מנגנון שקט שאינה נטרקת. דמיינו מטבח עם ידיות מפורזלות, או ישרות, ארונות הנפתחים כלפי מעלה או לצדדים ובקיצור – רגע לפני שאתם קובעים פגישה עם חברת המטבחים, תנו לדמיון שלכם להשתולל והשתדלו להעלות על הכתב את כל השאיפות שלכם בנוגע לחדר חשוב זה.

 

אנשי מקצוע מיומנים בחברת מטבחים אמינה ומקצועית, יידעו כיצד להפוך את הדמיון שלכם לפרקטיקה, כמו גם לייצר עבורכם מטבח שימושי שתהנו ממנו גם בהיבט השימוש וגם מהבחינה הוויזואלית.

מה עושים אם הדירה קטנטונת ובכל זאת רוצים חדר מטבח מעוצב?

אין ספק שעיצוב מטבחים עבור דירות עם מגבלות מקום משמעותיות, זה אתגר לא קטן. עם זאת, חברה לעיצוב חדרי מטבח תוכל להציע לכם גלריה עשירה של תמונות, מהן תוכלו לבחור את הסגנון האהוב עליכם ולקחת לא מעט רעיונות לעיצוב המטבח האישי שלכם.

בשלב זה תידרשו להכין באופן מדויק את "רשימת הצרכים" שלכם ולחשוב, בין היתר, גם על הפריטים שאתם עומדים להכניס למטבח שאותו אתם מתכננים:

  1. כלי בישול גדולים במיוחד כמו קערות ענקיות או קומקומים של תה.
  2. סטים של סרוויסים לשימוש יומיומי המכילים צלחות, קעריות ומגשים.
  3. אביזרים לבישול אשר לא עומדים על השיש, אלא ייכנסו לאחסון בתוך ארונות המטבח.
  4. סכו"ם וכלים קטנים שיוכנסו אל מגירות.

לאחר הכנה מסודרת של רשימה כזו, תוכלו לחשוב ביחד עם המעצבים ואנשי המקצוע, כיצד למצוא מקום ו"בית" לכל אחד מן החפצים ואיך להפוך את השימוש בו לנגיש ונוח.