מחפשת עורך דין גירושין בתל אביב ?

מחפש\ת עורך דין גירושין בתל אביב? במידה והחלטתם להתגרש, חשוב שתפנו בהקדם האפשרי לייעוץ משפטי אצל עו"ד המתמחה בדיני משפחה וגירושין, זאת כדי לדעת בדיוק מה עליכם לעשות, ובעיקר גם מה לא לעשות, כי כל פעולה בה תנקטו, עלולה להשפיע על התוצאות ולקבוע כיצד יתנהלו חייכם העתידיים ביום שאחרי!

עורך הדין שי מויאל מציין שתהליך הגירושין על פי רוב איננו כה פשוט, היות והוא מלווה בדרך כלל במטענים רגשיים שליליים, רגשות קשים, כמו גם בורות, מהמורות, מכשולים ואתגרים. ניתן להמשיל את התהליך למעין מסלול חשוך, כשתפקידו של עורך הדין הוא לשמש כמגדלור ולהצעיד את לקוחו בשביל הנכון ובצורה חלקה, תוך דילוג מעל לכל המכשולים ומהמורות שבדרך.

 

חשיבות ההסתייעות בעורך דין לענייני גירושין קרוב למועד קבלת ההחלטה

ההסתייעות בעורך דין גירושין בתל אביב כבר בשלבים המוקדמים ממועד קבלת ההחלטה, מאפשרת לאדם להכיר את כל השלבים אותם הוא עתיד לעבור, להבין את ההשלכות, ובעיקר לקבל שליטה על התהליך, על ידי קבלת ההחלטות הנכונות.

אחת הדרכים לאיתור עורך דין לענייני גירושין נעשית על ידי קבלת המלצות מבני משפחה, קרובים וחברים גרושים ו"בעלי ניסיון", כדי לבחון את האופציה לשכירת שירותיהם של אותם עורכי הדין בהם הסתייעו במהלך הגירושין שלהם.

כאן המקום להדגיש שמוטב להעדיף עו"ד המתמחה בענייני משפחה וגירושין אשר עוסק בתחום מזה זמן רב, על פני עו"ד המטפל בכל תיק שנקרה בדרכו. כמו כן, כדאי להתייחס אל ההמלצות בעירבון מוגבל עד לקיום פגישת הייעוץ וההיכרות עם עורך הדין.

 

כימיה אישית ותחושת אמון בין הלקוח ועורך הדין

ראוי להבהיר שגם כשמדובר בעורך דין גירושין בתל אביב ששמו הולך לפניו והוא עתיר ניסיון ומוניטין, אין לוותר על פגישת ייעוץ עימו בטרם ההתקשרות, מאחר וצליחת הליך הגירושין בשלום תלויה לא במעט בכימיה האישית ותחושת האמון שנרקמת בין הלקוח לבין עורך דינו. חשוב שהלקוח יחוש ביטחון ונוחות לשוחח על נושאים כה אישיים ורגישים עם עורך הדין השלו ויהיה סמוך ובטוח שהוא אכן בידיים טובות ושכל זכויותיו המשפטיות תישמרנה.

במהלך פגישת הייעוץ לומד עוה"ד את פרטי המקרה האישי של לקוחו, בוחן את הסכנות והמכשולים הפוטנציאליים ומדריך את הלקוח מה לעשות, באילו פעולות לנקוט וכיצד להימנע טעויות. במהלך פגישה נבחנות גם האסטרטגיה המשפטית ודרכי פעולה המומלצות בהתאם למקרה הספציפי ולהלך הרוח של הלקוח.

 

עורך דין גירושין בתל אביב