מחפשים יועץ פרישה?

אם אתם מחפשים יועץ פרישה בטח תשמחו לדעת שאתם לא לבד. למעשה, עם העלייה בתוחלת החיים עבודתם של יועצי פרישה הפכה להיות חובה ולא מותרות, כך שהביקוש לעבודתם רק הולך ועולה. יתרה מזאת – יציאה לפנסיה מצריכה מספר קבלת החלטות כלכליות מהותיות ומומלץ לקבל תשובות מקצועיות ככל האפשר. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות למה גם אתם חייבים את זה לעצמכם.

 

יועץ פרישה – היועץ שאתם חייבים לעצמכם


למעשה, יועץ פרישה הוא איש מקצוע אובייקטיבי שיעזור לכם לעשות סדר בבלגן, למשל לעזור לכם להבין כמה כספים מגיעים לכם מקרנות הפנסיה, הגמל, ההשתלמויות, למה אתם זכאים מבחינה ביטוחית וכמה מס תאלצו לשלם אם תמשיכו לעבוד. חשוב לזכור שהחלטות רבות שמתקבלות בשלב הזה הן בלתי הפיכות, כך שיש לעשות אותן בחוכמה ועם שכל כלכלי.
יותר מזה– יועץ בתחום הפרישה יכין עבורכם את הטפסים הרלוונטיים לרשויות ויוודא שתקבלו את המגיע לכם. אולי מיותר לציין, אבל שירות זה נעשה בהתאמה לכל אחד באופן אישי בהתאם לנתוניו הכלכליים ובמילים אחרות – שירות בהתאמה אישית. עם זאת, חשוב לזכור שמקצוע זה טרם זכה להגדרה חוקית בישראל כך שעליכם להיות זהירים.
אנחנו ממליצים לפנות ליועץ פנסיוני לצורך קבלת ייעוץ בתחום הפנסיה וזאת מסיבה אחת – יועץ זה (בניגוד לרואה חשבון, עורך דין, סוכן ביטוח, יועץ מס וכו') קיבל אישור לפעולתו ממשרד האוצר באמצעות רישיון. למעשה, רק הוא מכיר את עולם הפנסיה לפני ולפנים וזו הדרך שלכם להבטיח דבר אחד – שאתם בידיים הכי מקצועיות שיש בתחום הפנסיה.
יעוץ פרישה נכון, משלב מספר תחומים : התמצאות בתכניות פנסיוניות,חוקי פנסיה , הכרת דיני עבודה ,הכרת המיסוי בפרישה ,הבנה במילוי טפסים לרשויות המס. היעוץ הוא אישי וצריך להיות מותאם לך ולמשפחתך ולכן חשוב שיעזרו לך לממש את הפרישה בהתאם לרצונך.

 

יועץ פרישה

 

ומה אתם צריכים לעשות?


תשנו את כל מה שחשבתם על הפנסיה שלכם. אם היו לכם חששות אזי שבהתאם לכל מה שקראתם הן צריכות לרדת. אז למה אתם מחכים? החיים רק מתחילים כשיוצאים לפנסיה וכדאי שתפיקו מהם את המיטב!