פעילויות קיץ עם הילדים

בשנים האחרונות הילדים נוטים לטפס על הקירות בחופשת הקיץ הארוכה ובדרך גם למתוח את העצבים של ההורים שמחפשים טוב טוב מה לעשות עם הילדים בימי הקיץ החמים. אך כדי להם לזכור כי יש להם אפשרויות רבות לפעילויות בעונת הקיץ גם בתחילת החופשה וגם בסופה.

הקניון הממוזג

האמת, שכל הורה מכיר אותו וכל הורה מתחרט שנכנס אליו עם הילדים אבל הקניון בעיר הקרובה מציע שלל פעילויות ואפשרויות תעסוקה לילדים. בקניון תוכלו לקחת אותם לסרט דיסני חדש עם פופקורן חם ואולם חשוך וממוזג. האמת שסרט טוב הוא בהחלט פעילות מומלצת עם הילדים הקטנים לכל עונה. אפשרות נוספת בקניון היא הופעות הילדים שמציעים הקניונים בחופשת הקיץ, זה יכול להיות פעילויות יצירה או הופעות שירה עם מיטב הזמרים לגיל הרך. וכן, קניון מציע מגוון חנויות שבו תוכלו לקנות מוצרים חדשים לכם ולילדים וכאן נכנס הצד השלילי של הקניונים – הוצאות מיותרות מעבר למה שתכננתם.

 

מחנות קיץ

בילוי עם החברים

הילדים לא חייבים להשאר מול הטלוויזיה שעות ארוכות, אלא הם יכולים לצאת עם חברים טובים לבילוי משותף בכל דרך שיבחרו: מיציאה לים ולבריכה, דרך טיול בטבע וגם נסיעה משותפת לעיר הגדולה.

קייטנות ילדים

קייטנות קיץ מציעות פתרון אידאלי לחודש יולי כי לא משנה אם הילדים שלכם בכיתה א או בכיתה ח, הילדים ישמחו לצאת לקייטנה מושקעת מלאה באטרקציות ופעילויות. כיום תוכלו לבחור בין קייטנה העירונית שמציעה פעילויות יצירה,  הופעות ומשחקי אקרובטיקה לבין קייטנת בעלי חיים שבה הילדים משחקים ומטפלים בכלבים וחתולים. יש קייטנת סוסים וגם קייטנת נגרות. ככה שיש מספר רב של קייטנות שהילדים יוכלו להנאות מכל יום מחדש.

קייטנות ומחנות לקיץ של החברה להגנת הטבע

אם הילדים שלכם אוהבים לטייל בחיק הטבע זאת ההזדמנות שלכם לרשום אותם לקייטנות הקיץ של החברה להגנת הטבע. קייטנת קיץ של החברה להגנת הטבע מציעה 14 ימים גדושים בחוויות ופעילויות חברתיות שמחברים בין הערכים של האדם לטבע. בקייטנות הללו ידאגו המדריכים לחבר את הילדים לערכים של שמירת טבע, אהבת בעלי חיים ואיכות הסביבה. בראש כל קייטנה עומד מנהל מנוסה ומדריכים מקצועיים. וכמובן הקייטנות הללו בטיחותיות עם פיקוח קפדני של כללי הביטחון והבטיחות. החברה להגנת הטבע מציעה קייטנת קיץ ברמת הנדיב ובכפר הירוק.

מחנות קיץ

 

מחנות הקיץ הן פעילויות קיץ מיוחדות לילדים והם מציעים אטרקציות מגוונות יורת כמו קיאקים בנהר הירדן, סנפלינג על הרי הצפון, מחנה צלילה באילת ועוד מגוון חוויות בטבע הישראלי. אחרי קיץ מטורף עם הילדים בחיק הטבע, אנחנו בטוחים שהילדים יבקשו מכם לצאת לכמה וכמה טיולים לשבת או טיול קצר ביערות ירושלים.