מוסך הסדר בירושלים

נהגים עלולים למצוא עצמם עומדים מול לבטים שונים במהלך התקופה בה הם מחזיקים רכב מסוים. הלבטים הללו נוצרים בשל הרצון שלנו לשמור על אחד הנכסים החשובים ביותר שלנו, בעיקר בישראל בה התחבורה הציבורית לא מתפקדת כל השבוע. קחו לדוגמא את תושבי ירושלים והסביבה ששואלים את עצמם האם עליהם לפנות אל מוסך הסדר בירושלים בכדי לטפל ברכב במקרה של תאונה, או למוסך מורשה?

 

לפני שנצלול לתוך נושא מוסכי ההסדר בירושלים נסביר קודם במה מדובר. לרוב, נוטים לבלבל את מוסכי ההסדר עם מוסכים מורשים, אך חשוב לדעת שיש הבדל ביניהם. מוסך מורשה הוא מוסך המחזיק ברישיון מטעם משרד התחבורה (ישנם גם מוסכים שהם 'מורשי יבואן' כלומר הוסמכו ע"י אחד מיבואני החברה הרשמיים לטפל ברכבים שהוא מייבא). מוסך הסדר הוא כזה שיש לו הסכם מול חברת ביטוח כלשהי, והיא שולחת אליו את המבוטחים שלה.

 

יתרונות של מוסך הסדר בירושלים

כשאדם חלילה עובר תאונה, עליו לבחור כיצד לפעול; האם לבחור במוסך הסדר או מוסך אחר? קחו לדוגמא מוסך הסדר בירושלים העובד מול חברות ביטוח כלשהן. מוסך זה יעניק לכם פתרונות בעלי יתרונות רבים, שישתלמו לכם מכל בחינה. לדוגמא:

  • הוזלת עלויות – חברות הביטוח גובות מהמבוטחים דמי השתתפות לאחר כל הפעלה של כל פוליסה. הסכומים הללו יהפכו לנמוכים יותר כאשר יפנה הלקוח למוסך הסדר בירושלים והסביבה. מכיוון שמוסכי ההסדר עובדים עם חברות הביטוח, הלקוחות שנשלחים אליהם מחברות אלו מקבלים מחירים משתלמים יותר.

  • אמינות – מוסך הסדר בירושלים יהיה כפוף לביקורות קפדניות ובזמנים קבועים של חברות הביטוח, מה שגורם לו לעבוד ביתר מקצועיות ואמינות מול הלקוח.

  • מקוריות – במוסך הסדר חלקי החילוף הינם מקוריים, כפי שרוב חברות הביטוח מתחייבות. במוסכים אחרים בדרך כלל יהיה לכם קשה יותר להשיג חלפים מקוריים, ובנוסף ייתכן מאוד שחברת הביטוח לא תשתתף או תשלים לכם את הפרש העלויות. כשאתם מטפלים ברכב במוסך הסדר, חברת הביטוח נמצאת תמיד בתמונה.

  • תנאי תשלום משתלמים – מכיוון שמוסכי ההסדר עובדים באופן ישיר עם חברות הביטוח, הם גם גובים את התשלומים ישירות מהם. המשמעות היא שהלקוח משאיר תשלום סמלי רק עבור ההשתתפות העצמית, בהתאם לתנאי הפוליסה. במוסכים הרגילים ייגבו סכומים גבוהים הרבה יותר, ורק לאחר מכן תוכלו לדרוש מחברת הביטוח את הפיצויים. העניין הוא, שהתהליך יהיה ארוך ומסורבל מאוד.

 

אז מה המסקנות שלנו?

יש עוד המון סיבות מדוע מוסך הסדר בירושלים יהיה עדיף על פני מוסכים אחרים. הדבר יהיה נכון אגב לגבי מוסכי הסדר בכל מקום אחר בארץ, אך עבור מי שמתגורר בירושלים והסביבה, מוסכי הסדר בירושלים יהיו מן הסתם אופציה נוחה ובטוחה הרבה יותר. אם חלילה נפגעתם בתאונת דרכים או שרכבכם ניזוק מרכב אחר או ממזג האוויר, הגיעו כמה שיותר מהר אל אחד ממוסכי ההסדר המקצועיים.