מוניות אחדות המוניות בפתח תקווה המגוונת

 

העיר מתעוררת עם מוניות אחדות המוניות בפתח תקווה

מוניות בפתח תקווהמוניות אחדות הנה חברה וותיקה המרכזת את פעילותן של למעלה מ-90 מוניות בפתח תקווה והסביבה. החברה מספקת שירותי הסעות מוזמנות וקבועות מראש, משלוחים בפריסה ארצית וכמובן שירותי מוניות קלסיים על פי קריאה מידית. להזמנה צרו קשר דרך האתר.

העיר הפרוורית והתפתחות שירותי מוניות בפתח תקווה

פתח תקווה אחת הערים הוותיקות בישראל, שהוקמה בשנת 1878, שוכנת בשוליו של גוש דן והייתה במשך שנים רבות עיר לווין של מטרופולין תל אביב. אולם כעיר פרוורית מוניות בפתח תקווה היוו כורח המציאות לאור פיזורה של העיר. ועל אף קיומה של תחבור ציבורית הרי שלא היה מנוס מקיומם של שירותי מוניות בפתח תקווה בכל שנות קיומה. בעשורים האחרונים חלה תנופת בניה יוצאת דופן בעיר. בשל מיקומה בשולי גוש דן והאפשרות לספח אליה אדמות חקלאיות, להפשירן ולבנות עליהן שכונות חדשות.

אכן העיר התפתחה והתרחבה משמעותית במהירות רבה ועל אף רשת הכבישים שנוספה לא היה בתחבורה הציבורית מענה לצורכי התושבים ולכן חברות של מוניות בפתח תקווה הלכו וביססו את מעמדן והתפתחו ללא הרף.

התפתחותה שלהעיר פתח תקווה והעובדה שעם כל גל של עלייה הגיסה העיר למתן מענה לאתגרי הקליטה שהוצבו לה על ידי הממשלות השונות הביאו לכך שבפתח תקווה חיים בצוותא בני כל העליות שהגיעו לישראל בעשורים האחרונים לצד שכונות ואוכלוסיה וותיקה. כמובן ששירותי המוניות בפתח תקווה פועלים בכל שכונות העיר ללא הבדל ומשרתים את כלל הציבור.

שירותי מוניות בפתח תקווה הניתנים על ידי מוניות אחדות

כאמור החברה מעסיקה מעל 90 מוניות הפועלות עשרים וארבע שעות ביממה, במשך שבעה ימים בשבוע. המוניות פועלות בפריסה ארצית ונתונות לפיקוח קפדני באשר לתקינות הרכבים ניקיונו של הרכב והתנהלות הנהגים.

מוניות בפתח תקווה* השירות החשוב ביותר מוניות אחדות מעניקה הנו שרות מוניות קלסי של הסעות לפי קריאה טלפונית או נסיעה מזדמנת כאשר הרכב פנוי. השירות מנוהל מהתחנה המצויה בפתח תקווה.

* שירות נוסף הנו הסעות קבועות עבור מוסדות חינוך חברות מסחריות וגופים שונים. מוניות אחדות לוקחת חלק באחריות לכך שגם תלמידים וגם עובדים יגיעו ליעדם בזמן.

* דוגמא לעוד שירות אמין הנו שירות המשלוחים של מוניות אחדות, חברת מוניות בפתח תקווה אשר במשך שנים מעבירה משלוחים בפריסה ארצית עבור לקוחות, חברות ומשרדים, קבועים וכן עבור לקוחות מזדמנים.

לקבלת שירותי מוניות בפתח תקווה מחברת מוניות בעלת ניסיון רב שנים ואיכות שירות שאין שני לו, צרו קשר עם מוניות אחדות ונשמח לעמוד לרשותכם.