מדוע צריך חוקר פרטי

איציק חוקר פרטי סיקורית חקירות טל נייד 0536-202089.
טלפקס: 03-9646198.
אזורי פעילות: אנו נותנים שרותי חקירות ומעקבים בכל שטח מדינת ישראל ובחו"ל.
כתובת המשרד:ראשון לציון רחוב וולפסון 48.

 

למה אתם צריכים חוקר פרטי?

חוקרים פרטיים מקצועיים מגיעים לכל פינה על מנת לסייע לכם לפתור את התעלומה שמייסרת את חייכם. זו יכולה להיות מטפלת מתעללת בגן ילדים או שותף ש"נעלם" עם כל הכסף ועוד ועוד.


חוקרים פרטיים יכולים להמציא בין רגע זהות בדויה על ידי חקירה בכיסוי ודיבוב על מנת לתשאל את השכנים שלכם, הם מבצעים מעקבים אחר חשודים ביום ובלילה ועושים כל שביכולתם על מנת להגיע אל חקר האמת. חוקרים פרטיים מקצועיים מגיעים לכל פינה כדי לסייע לכם לפתור את כל התעלומות שמייסרת את חייכם. תפקידו של החוקר הוא להגיע אל האמת ולספק לכם הוכחות ומידע.

תפקידיו של החוקר פרטי:

חוקר פרטי עוסק במגוון רחב של חקירות. אלה כמה מבין הבולטות שבהן:

מי חייב לכם כסף – איתור חייבים חיוני להשבת הכסף לבעליו. החוקר הפרטי מתחקה אחר לקוח, שותף או כל חייב אחר המסתתר מפני האדם שלו הוא חייב כסף, ומוצא אותו גם כאשר הוא משנה את זהותו.

לגלות מתחזים – אנשים רבים מחפשים דרך להשיג כסף גם אם מדובר בדרכים בלתי חוקיות בעליל. ישנם אנשים המנסים לסחוט כסף מגורמי ביטוח על מנת לקבל פיצויים ותגמולים. חברות הביטוח שוכרות את שירותיהם של חוקרים פרטיים על מנת לחשוף את המתחזים.
ישנם מתחזים רבים אחרים, הפועלים בין השאר בזהויות בדויות ברשתות החברתיות ובאינטרנט בכלל, וזאת על מנת לשוב מכם את רוב כספכם!!
חקירות ילדים ובני נוער – כאשר ההורים מבחינים בשינויים קיצוניים בהתנהגות ילדיהם, הם פונים לחוקרים פרטיים. ילדים ובני נוער מנסים להסתיר התנהגות פסולה מחשש שהוריהם יענישו אותם ויגבילו את החופש הפרטי שלהם. וכך חושפים החוקרים הפרטיים מקרים של ילדים שהסתבכו בצריכת סמים, התמכרות לאלכוהול או גניבות.

חקירה כפולה

השכרת שירותיו של חוקר פרטי מומלץ, היא דבר נפוץ למדיי, ולכן לא פעם נתקלים החוקרים במצב של חקירות כפולות. כששני צדדים שוכרים חוקרים פרטיים באופן נפרד על מנת לעקוב אחד אחרי השני. חוקרים פרטיים מנוסים לעולם לא יפסלו את האפשרות הזאת. חוקרים אלה ערניים לכל תנועה חשודה ויודעים לפעול בהתאם.


סיקורית חקירות יעשו לכם סדר.

 

סיקורית חקירות הוא משרד מקצועי אשר נוסד בשנת 1980 ומבצע חקירות פרטיות במגוון רחב של תחומים. החוקרים המנוסים דואגים לתשאל את הלקוח, לאסוף את כל המידע תוך שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם ולהציג את כל הראיות! אז כשיש ספק, אין ספק! שכן, פונים לחוקר פרטי המחזיק ברישיון לניהול חקירות פרטיות ובאמצעות המשרד וחוקריו מגעים אל האמת והאמת כולה.

 

סיקורית חקירות

איציק - חוקר פרטי

053-6202089