מגשי פירות ושיהיה לבריאות!

בכל עונה, ישנם הפירות המציינים אותה. ישנם פירות קיציים כמו האבטיח, הענבים, המלון והאפרסק. ישנם פירות חורפיים, כמו האשכולית או התפוז. ויש גם פירות טרופיים הזמינים כיום בארצנו, ממש לכל דורש. אך למרות שכולנו מכירים בערך התזונתי של הפירות, לא תמיד יש לנו זמן וכוח לסחוב, לשטוף, לקלף, לחתוך, להגיש. הפתרון - מגשי פירות לכל אירוע. מגשים עמוסי פירות מכל טוב, ושיהיה טעים, מתוק ולבריאות!


מגשים ופירות במקום כיבוד סטנדרטי

מגיעים אורחים ואתם יודעים בדיוק מה לעשות. או שאולי לא. לפני שאתם מפשפשים בארונות ובודקים אילו חטיפים אפשר להגיש, עצרו רגע וחשבו. למה להגיש עוד פעם את אותו כיבוד סטנדרטי. למה לטרוח ולהכין עוד פעם עוגה או גרוע מזה, לקנות עוגה קנויה? במקום אירוח באותה צורה עוד פעם ועוד פעם, אפשר ללכת על הפתרון הקל, הבריא והטעים. מזמינים מגשים מלאים כל טוב. מגשים עם פירות שאפשר להגיש בכל הזדמנות.


מגשי פירות גם בישיבות

ישיבה בעבודה. שוב פעם מישהו מביא קופסא ובתוכה אותן עוגיות מלאות שמן וסוכר. כמה אפשר? אם אתם מכירים את המציאות הזאת יותר מדי טוב, כעת אתם כבר מבינים שקל מאוד לשנות. כל מה שצריך לעשות זה להזמין מגשי פירות. פירות טעמים, פירות צבעוניים. פירות טריים או פירות יבשים. הם מוגשים בצורה נהדרת וכיף לנשנש מהם בישיבות ותוך כדי צפייה במצגת.


קינוח טעים, מרענן ומפנק

כאשר מזמינים מגשים של פירות מקבלים ללא ספק קינוח טעים, מרענן ומפנק. את הפירות אפשר לאכול בכל שעה. והגיוון הוא חלק מהטעם וחלק מהעניין. אתם לא חייבים לרוץ מהר את הירקן. או לחזור עם סלים עמוסי פירות מהשוק או מהסופר. המגוון מחכה לכם בהישג יד, קרוב מאוד, טעים מאוד, מגוון מאוד.


כדאי לקבל מגשי פירות עמוסים כל טוב, אתם צריכים לעשות דבר אחד. לפנות לביסביס. לרשותכם מגוון עצום של מגשי אירוח, לארוחות קלות ולארוחות מלאות. יש המון סוגים של קינוחים, אז למה לא לבחור הפעם את הקינוחים הבריאים? פירות צבעוניים מוגשים באהבה, שיהיה לבריאות ובהנאה!

 

חשיבות המראה הייצוגי של הפירות

מעבר לכך שפירות הינם טעימים ורובנו אוהבים אותם, מגש פירות מכיל הרבה מאד ויטמינים, סיבים תזונתיים, מינרלים וחומרים שעוזרים לשליטה ברמת הכולסטרול ומונעים מחלות לב. בנוסף לזאת, אנשים רבים שמאמצים את התזונה המומלצת ואורח החיים הבריא, הופכים עם הזמן לצמחונים ולעתים גם לטבעונים.
למען האמת, מגש פירות מעוצב שמבליט גם את האספקט הוויזואלי וצורת ההגשה של הפירות מקנה פתרון מצוין, מאחר והוא מאפשר לכל נמצאי האירוע להצטרף לחוויה הקולינרית בלי נקיפות מצפון על אורח הבריאות ובנוסף ניתן להגישו בכל בכל סוגי האירועים, החל מאירועים עם הרבה משתתפים ועד אירוח משפחתי אינטימי.

 

מגשי פירות ושיהיה לבריאות