מגשים מוכנים לאירועים

מה כוללים מגשים מוכנים לאירועים

תכנון אירוע מעלה מחשבות על שלל בחירות שיש לעשות. האורחים אשר יגיעו אל האירוע יצפו למצוא בו לא רק אנשים שהם מכירים וטקס מרכזי, אלא יצפו גם לאכול במהלכו. ישנן צורות הגשה שונות שיכולות להתאים לאירוע ואחת מהן היא הזמנת מגשים מוכנים לאירועים.

שילוב מגשים מוכנים באירוע

באירועים קטנים, אירועים עסקיים ואירועים המתקיימים בטבע, המגשים המוכנים לאירוע יכולים להיות דרך הגשה מושלמת. במקרה של אירועים קטנים, הזמנת קייטרינג יכולה פעמים רבות להיות החלטה לא כלכלית והמגשים נותנים פתרון המשלב בין טעם מושלם, נראות מרשימה ומחיר נמוך שנובע מכך שאין במקום אנשי שירות שונים.

באירועים עסקיים, כמו ישיבות, הרמת כוסית ואחרים, מגשים מוכנים לאירועים מעניקים פתרון נוח שאינו מחייב התעסקות מורכבת בנושא ההאכלה. כך גם במקרה של אירועים המתקיימים בטבע ואף במקום שאין בו חיבור לחשמל. כיוון שהמגשים מוכנים כשכל שיש לעשות הוא להניח אותם במקום המיועד, אין צורך להסתבך וגם אירוע בטבע יכול להיות אירוע קולינרי ברמה גבוהה.

מגשים מוכנים לאירועים – מגוון קולינרי רחב

האירוע שלך יכול להיות בדיוק כפי שחלמת והאורחים שלך ייהנו מכל טוב. על המגשים יכול להיות מגוון רחב של היצע:

  • סנדוויצ'ים – אנשים רבים אוהבים לאכול כריכים ובוודאי כשאלו מגיעים בכל טוב. על גבי מגשים מוכנים לאירועים יכולים להיות סנדוויצ'ים ובהם ממרחים, ירקות טריים וגבינות או בשרים לפי בחירה.

  • ירקות ופירות – על פלטה מרשימה יכולים להיות מוגשים ירקות ופירות טריים אשר מגיעים כשהם כבר שטופים, קלופים וחתוכים. כל שנשאר לעשות עם מגש הירקות והפירות לאירוע הוא להציע אותו לאורחים.

  • מאפים – המאפים אשר יוגשו על המגשים יכולים להיות חלביים או פרווה, מלוחים או מתוקים. בין היתר על המגשים יכולים להיות בורקסים, מאפי גבינה, מאפים עם מילויים מיוחדים ועוד.

  • קינוחים – הקינוחים יכולים להיות קינוחי פירות אשר יונחו בקפידה על כל מגש, מאפים מתוקים ושלל עוגיות ועוגות פרוסות. מגשי קינוח לאירוע יתאימו גם לאירועים גדולים כשרוצים לפנק את האורחים כמה שיותר.

שילוב של טעם מושלם ונראות מרשימה

הרעיון העומד מאחורי הכנת מגשים מוכנים לאירועים הוא הגשה מושלמת. תוצר זה הוא תולדה של בחירת המרכיבים הנכונים והטריים ביותר, תכנון נכון של כל מנה ואנשי צוות שנהנים לפנק ולהכין את האוכל. התוצאה היא מגשים שכיף להגיש לאורחים, בעלי נראות מרשימה ועם טעם מושלם.

מגשי אירוח לאירועים יכולים לתת את הפתרון המושלם לשלל אירועים, פרטיים ועסקיים. התפריט המוצע הוא רחב, כל מנה עוברת הליך מוקפד של הכנה וכל מגש מגיע כשהוא מוכן להגשה. כל שיש לעשות על מנת לאפשר לאורחים ליהנות מהשפע המוצע, הוא להניח את המגשים במקום המיועד ולתת להם להתפנק. בסיום האירוע קל לאסוף את המגשים ולהחזיר את המקום לקדמותו.