לעבור את בית הדין הרבני בשלום! גירושין לא חייבים להיות מכוערים!

טוען רבני לגירושין בבית דין רבניעל-פי הסטטיסטיקה, כל זוג שלישי בארץ סופו להתגרש. נכון שאף אחד לא מעוניין להפוך לעוד נתון יבש בסטטיסטיקה, וחלקנו הגדול משקיע משאבים ומאמצים בשימור הנישואין; עם זאת, כאשר הנישואין אינם יכולים עוד להחזיק מעמד, יש לפתוח בהליך גירושין שאינו מרגש כלל, זאת רצוי לעשות בצורה חלקה ומבלי להערים קשיים בלתי הכרחיים.

גירושין בהסכמה – יש חיה כזו?

כאשר אנו חושבים על גירושים, עולים בדרך כלל אסוציאציות לא כל כך נעימות הנוגעות במאבקים משפטיים ארוכים ובלבבות שבורים. עם זאת, כאשר הגירושים נעשים בהסכמה, אין מדובר בהליך נוראי כל כך, ולעתים אף מדובר בהליך מהיר וחלק למדי.

 

גירושין בהסכמה מגיעים מיחסים תקינים בין בני זוג, גם אם החליטו שדרכיהם נפרדות. גירושים כאלו עשויים לנבוע מחילוקי דעות או עקב פערים בלתי ניתנים לגישור – מה שגורם לבני הזוג הבוגרים לקבל החלטה לפרק את החבילה תוך הסכמה הדדית וללא רגשות שליליים.

 

גירושין בהסכמה נפוצים מכפי שאנו עשויים לחשוב. ישנם זוגות המצליחים להגיע להסכמה גם מבלי להיסחף לדיונים ארוכים ואינסופיים בבית הדין, שעשויים לגזול זמן ומשאבים רבים מסדר היום שלכם. באופן זה תוכלו באופן איטי ומדורג להסתגל למציאות החדשה, תוך שאתם משקיעים את האנרגיה שלכם בעצמכם ולא במאבקים מתישים בלתי פוסקים מול בת או בן הזוג לשעבר.

 

אפשר ליצור קשר עם טוען רבני שיוכל להכין אתכם לקראת הליך הגירושין ויסייע לכם להבין את ההליך והבירוקרטיה עמם אתם צפויים להתמודד במסגרת תהליך זה.

 

את התהליך הזה אפשר לקצר וללוות אותו בקבלת החלטות נכונות, שיאפשר לצאת עם נזק מינימאלי ככל הניתן מהתהליך הלא נעים אך ההכרחי הזה. בעזרת גישה יעילה וחכמה, ניתן להתגבר על הרגש ולהגיע להחלטות הנכונות ביותר. זה נכון שהתהליך מאתגר יותר כאשר יש גם ילדים בתמונה; יש לזכור שטובת הילדים היא מעל הכל ועל כן יש לשאוף להליך קצר ויעיל עד כמה שניתן. לטובת הילדים, כדאי להשתדל להגיע להסכמה או לפשרה, תוך שאתם מותירים את הילדים מחוץ למעגל הוויכוחים הזה.

 

ליווי אישי של טוען רבני מוסמך

טוען רבני יודע לסייע לכם בזמנים שלפני ואחרי קבלת ההחלטה על פתיחת הליך גירושין. עם הטוען ניתן להבטיח סיום יעיל ומהיר של התהליך, שכולנו היינו מעוניינים להימנע ממנו, כמובן.

 

אין זה משנה מהן סיבות הגירושין – מדובר בתהליך די מורכב. לפעמים תהליך זה מתרחש לאחר פרידה ארוכה שבמהלכה ניסוי בני הזוג להתגבר על הקשיים ולגשר על מחלוקות קיימות – אולם ללא הצלחה יתרה. לעתים מדובר בהליך שהוא פתאומי – תהינה הסיבות אשר תהינה. כאשר מעורבים גם ילדים בתמונה, הרי שהתהליך הופך מורכב אף יותר. זוגות שעברו הליך גירושין מעידים כי מדובר על אחת התקופות הקשות שחוו.

 

מסיבות אלו, כאשר נכנסים להליך גירושין מחויב המציאות, יש לבצע זאת באופן המושכל ביותר האפשרי, תוך ליווי טוען רבני מוסמך – ותוך מחשבה יתרה על טובתם של הילדים. גירושין עשויים להגיע אחרי פרידה לא נעימה, תוך שבני הזוג נכנסים למסלול מסחרר הכולל יצר נקמה. לעומת זאת, אם מערבים טוען רבני בעניין, הרי שניתן כך לנטרל את הרגש מהליך הגירושין ולעבור להליך אובייקטיבי בו נלקחים בחשבון כל הגורמים.

 

תוכלו לטוען רבני מוסמך הדר יהודה גבאי שילווה אתכם בתהליך הגירושין מההתחלה ועד הסוף, בהליך הכולל ייעוץ אישי, ייצוג בבית הדין הרבני הכולל הצגת נימוקים הלכתיים נדרשים ועריכת הסכמים בהתאם לצורך (ממון, גירושין ועוד).

טוען רבני
טשרניחובסקי 1, נתניה 4230763
נייד: 054-8444978 פקס: 09-7924783
דוא"ל: hadar123y@gmail.com .